Marta varbad Epp Petrone

Ilmunud
12.2009

See on raamat, mis ilmus esimest korda ainueksemplarina ja fotodega illustreeritult minu tütre Marta kolmandaks sünnipäevaks, kingitusena talle.  Kõik need lood on meie Martaga päriselt juhtunud, isegi rääkiv putukas ja sosistav vannivaht.

Suur aitäh Piia Maistele, kes nüüd, kolm aastat hiljem, on teinud minu lugude juurde niisugused pildid, millest mõnda ma kuidagi ilma naermata vaadata ei saa!

Epp Petrone

Seda raamatut ostes annetad 64 eurosenti, mis läheb hästi õppivate lastekodulaste stipendiumiks.

Täpsemalt saab sellest heategevusprojektist lugeda www.dharma.ee.

Raamat on saadaval ka inglise ja vene keeles.

  • Ilmumisaasta 2009
  • Keel ja korrektuur: Riina Tobias
  • Kunstnik: Piia Maiste
  • Trükkinud OÜ Greif
  • ISBN: 978-9949-901-52-4
  • Lehekülgi 92
  • Mõõtmed 195 x 195 mm
  • Kõvad kaaned

10.00 

Laos

Samalt autorilt:Epp Petrone

Comments


Külaline
Aet
5 years 8 months ago

Meil on kodus üks “Marta varvaste” andunud fänn. Olen Hugole (3 a 2 kuud) paar kuud lugenud “Marta varbaid”, osa jutte kümneid ja kümneid kordi, aga talle meeldib see raamat nii väga, et ma ei tohi ühtegi uut raamatut lugemiseks võtta. Ta teab kõikide lugude pealkirju, kui pilte näeb. Lemmiklood on tal “Lennuk lehvitab, “Küünte lõikamine”, “Naabripoisid” ja “Pätu kardab”. Loeme seda raamatut iga päev enne lõunaund ja enne ööund. Vahel kaupleb Hugo ka suurt õde, et see talle ette loeks. Martast räägib ta päeval vahel ka niisama. Eile avastasin Hugo ise raamatut “lugemas” – võttis peatüki ette ning üllatavalt palju oli juttu sõna-sõnalt peas. Aitäh ilusate lugude eest, Epp!

Külaline
ikis
8 years 11 months ago

Arvan, et kõige ilusam raamat üldse, mida käes olen hoidnud ja lugenud Ja seda nii sisu kui illustratsoonide poolest. Aitäh!

Külaline
Kaisi
9 years 4 months ago

Lugesin raamatu läbi ja mulle nii meeldib kuigi olen 10a vana:)

Soovitan ka teisi raamatuid nt: siis kui veel seened rääkisid.Aitäh Epp selle maagilise raamatu eest mis teed tuju heaks ja naratuse näole 🙂

Külaline
Janc
9 years 4 months ago

Ma ei ise, vana inime, ei saa aru, mis selles raamtus ikka täpselt on, aga lastele igatahes see MISKI väga meeldib 🙂 Ootame kõik järgmist osa!

Külaline
kaisi
9 years 6 months ago

Tahaks selle raamatu endale muretseda.Marta on äärmiselt tore laps 🙂

Külaline
Terje
9 years 8 months ago

Supertore lasteraamat! Hea ülesehitus ja lihtsad jutud, mis vaatamata oma lühidusele ja lihtsusele sisaldavad midagi, mis köidavad nii mu lapsi kui ka mind ennast.

Külaline
Lugeja
9 years 9 months ago

See raamat meeldib kogu perele:)

Külaline
Signe
9 years 9 months ago

Uskumatult tore ja vahva raamat! Meie poeg sai selle 2.a sünnipäevaks tüdrukult kelle nimi Marta. Algul arvasin, et vara veel lugeda, kuid mõne kuu pärast tegin proovi. Laps nõudis aga veel ja veel! Nüüd ei ole möödunud viimase nelja kuu jooksul päevagi kui me Marta raamatut poleks lugenud. Õhtul enne magamaminekut tellib ta endale ise sealt jutte ja kui ma kuskil toppama jään, ütleb kohe õige sõna. Autor on tabanud hämmastavalt hästi 2-aastase maailma ning olgem ausad – pea kõigi lugude kangeaseks võiks sama hästi olla ka meie laps või mõni teine samavanune.

Külaline
Krista
10 years 1 month ago

Laste vaieldamatu lemmik! Meie 4,5 tüdruk leiab,et Marta on nagu tema. NII SARNANE! See raamat suudab ka püsimatud õhtujutu ajaks rahulikuks sundida. Aitäh!

Külaline
Helen
10 years 5 months ago

Lisan ülivõrdes kiituse ka omalt poolt. Mu kohe 3-skes saaval poisil on omad lemiklood, umbes 5 tükki, mida ta tahab kogu aeg lugeda. Me pole isegi kõiki jutte saanud lugeda, sest ta valib ainult omad lemmikud. Neid oleme ligenud juba paarkümmend korda. Tõesti, nii soojad ja armsalt lihtsad, aga elulised jutud ja pildid! Loodan, et ka mingi vägevam tunnustus sellele raamatusel osaks saab!

Külaline
kapsutaja
10 years 5 months ago

Lapsed võtsid raamatu kohe väga omaks ja nüüd nõutakse igal magamaminekul Martat!

Külaline
meeldib
10 years 5 months ago

Ülimalt lahe raamat, kõik on hästi läbi mõeldud või siis välja kukkunud. Pilte lapsele ja huumorit ettelugejale!

Külaline
:)
10 years 6 months ago

3,5ne tütar fännab, üks põhjuseid on ka see, et lood on lühikesed ja seega saab ju palju jutte korraga!
Lapse isa fännab, kuna lood on mõnusalt kirjutatud ja raamat on veel uus, pole pähe kulunud:)
Lapse ema fännab, sest loeb juba aastaid Epu blogi, kuidas siis saaks “Marta varbad” mitte meeldida.

Külaline
Kirsti
10 years 6 months ago

Mulle ka väga meeldib Marta raamat – mu 5-aastane kuulas ja itistas südamest:) Ja kui vahvad pildid:) Tõesti – lihtsuses peitub võlu – selleks, et emotsiooni edasi anda, pole pikka jutt vaja – kõik on aga samas ära öeldud arusaadavalt nii suurele kui väiksele lugejale.

Külaline
Lugeja
10 years 7 months ago

Epp ja Piia, suur aitäh ka meie pere poolt! Minu 3 ja poole aastane ei jätnud enne järele, kui olin umbes pool raamatut järjest ette loetud. Varem olid umbes samast kategooriast Laura lood (kah mu tütre lemmikud), aga seal on ikkagi vahepeal tunda, et on tõlgitud. Nii vahva, lihtsatest ja lastele arusaadavatest asjadest kirjutatud ja samas on igas jutus (või peaaegu igas) ka mingi lapsevanemat naerma ajav tasand olemas. Kindlasti soovitan seda raamatut ka teistele!

Külaline
Maiu
10 years 7 months ago

Ma arvan, et see on kõige lahedam lasteraamat üldse, mis minu kätte on sattunud. Ja minu püsimatule 2a 9kuusele meeldib see ka sedavõrd, et ta kuulas 11!!!! juttu järjest ja nõudis muudkui veel ja veel! Supertöö, Epp ja Piia! Suur aitäh selle raamatu eest!