Tähenärija raamatukogu Aino Pervik

Ilmunud
02.2017

„Aga kui ma loen mõnda lahedat juturaamatut, siis võib ikka mõelda küll, et ma olen just ise igasuguste põnevate sündmuste keerises!“ jätkas Tähenärija. „Tegelikult istun mõnusasti tugitoolis ja mul on lahedalt šokolaadi käepärast, aga ettekujutuses olen hoopis tormisel merel ja võitlen mereröövlitega? Mõnikord isegi nälgin natuke, aga ainult ettekujutuses, sest päriselt on mul kõvasti šokolaadi ja vahel isegi kooki või küpsiseid. Mulle see ettekujutamine ikka meeldib täiega!“ „Just,“ ütles Kriksadull. Ta oli natuke aega vait ja ütles siis ausalt: „Aga šokolaadi mõte ei ole sul eriti hea. Sa ei teagi, missuguse šokolaadise sõrmejälje ma su Punamütsikese raamatusse tegin. Ainult selle pärast, et mul oli šokolaad käepärast, kui ma Punamütsikese raamatut vaatasin.“

See on kuues raamat noorele lugejale mõeldud sarjast, kus meie lemmikkirjanikud valivad oma loomingust enda lemmikud ja kommenteerivad neid.

Tähenärija1

 

Tähenärija2

 

Tähenärija3

 

 

Teksti autoriõigus: Aino Pervik, 2017
Piltide autoriõigus: Ulla Saar ja Petrone Print OÜ, 2017

Keeletoimetaja: Triinu-Mari Vorp
Kujundaja: Ulla Saar
Makett: Valdek Alber
Trükk: Print Best OÜ

ISBN 978-9949-587-91-9

kõva kaas, 220 x 195 mm
96 lk

11.00 

Laos

Kommentaarid


Külaline
Tänulik lugeja
7 aastat 2 kuud tagasi

Väga vahva sari, mis paneb lastega koos uuesti avastama kunagisi lemmikuid. Ma loodan, et Leelo Tungla juubeliks ilmub kirjastuselt samuti midagi põnevat.