Hiir püksis Epp Petrone

Ilmunud
12.2016

Ah et kuidas hiir püksi sai? Eks ikka kass püüdis… Epp Petrone kasvas üles Lõuna-Eestis, loomahullust ema ja loomaarstist vanaisa kõrval, ta elus oli palju kasse, hamstreid, kanu, sigu, mitu koera ja jänest, lisaks ka seiklusi hiirte, kukkede, tuvide ja hobustega.

Need tõestisündinud lood on mõnusad lugeda kõigile loomahuvilistele alates koolilastest kuni täisealisteni.

Samast sarjast: Kaja Sepp “Kassiiseloom”,  Kerttu Soans „Inimene puudlinahas“,  Loone Ots “Kasvuhoonekoerad”, Fred Jüssi “Varesetund”.

Original price was: 11.00 €.Current price is: 8.80 €.

Laos

Samalt autorilt:Epp Petrone

Kommentaarid


Külaline
Roy Strider
7 aastat 1 kuu tagasi

Epp! Väga väga lahe raamatu oled kirjutanud nende avalikult loetavate katkendite järgi otsustades. Kummardus!

Külaline
Kati Oru
7 aastat 5 kuud tagasi

See on üks ütlemata tore raamat! Praegune laps leiab sealt huvitavaid seiku endisest ajast, mõnes mõttes isegi vastuse oma vanematele esitatud küsimusele, et “kuidas siis oli, kui sina väike olid?”, ja praegune lapsevanem saab sealt hea annuse nostalgiat – kõik oli just täpselt nii, nagu autor kirjeldab! Nagu kaanel ka öeldakse, sobib lugeda 8- kuni 101-aastastele:-) Toonased lapsed kasvasid olude sunnil paljuski omapäi, nii oli kombeks lihtsalt, ja väike laps ja loom kuulusid orgaaniliselt ilmselt rohkem kokku kui praegusel ajal. See raamat näitab, kui palju rikkam on su lapsepõlv ja elu, kui sinna kuuluvad loomad. Loomad ei ole lihtsalt kaaslased, nad tekitavad eluterveid küsimusi, annavad vastuseid ja hilisemas eas saavad neist vahel ka elupusle kokkumonteerijad.