Kalliskiviraamat Epp Petrone, Kristi Uudeväli

Ilmunud
05.2017

Kellele? Kõigile – lastele ja täiskasvanutele –, kes armastavad kive/kristalle/mineraale ja soovivad neid rohkem tundma õppida.

Kes kirjutas? Kiviarmastajad Epp Petrone ja Kristi Uudeväli. Epp on käinud Indias gemmoloogiat õppimas ja Kristi on ehtemeister, kristallienergiate vahendaja ning laste kiviringi juhendaja.

Kes aitas? Geoloogid Tõnu Pani ja Jim Sullivan.


Mida teada saab?
 Väga palju huvitavat, koos ilusate piltidega. Millist kivi leidub meie planeedil vaid ühes kohas? Milline kivi on maavälist päritolu? Millisest kivist tehtud värv oli Michelangelo lemmik? Millest olid tehtud maailma esimesed prillid?…

Kalliskivi1

 

Kalliskivi2

 

Kalliskivi3

 

Kalliskivi4

Autoriõigus: Epp Petrone, Kristi Uudeväli, Petrone Print OÜ, 2017

Konsultandid: geoloogid Tõnu Pani ja Jim Sullivan
Keeletoimetus ja korrektuur: Riina Tobias
Joonistused ja kujundus: Ande Kaalep

Fotod: Olga Cedrov, Terry Davis, Nika Lerman, Sophon Songpon (www.123rf.com), Gabriela Liivamägi, Epp Petrone, Kairi Pütsepp (www.indiast.ee), Kristi Uudeväli
Kaanefoto: Katarzyna Białasiewicz (www.123rf.com)
Ees- ja tagalehe foto: vangert (www.123rf.com)

ISBN 978-9949-608-25-6

Trükk: Print Best OÜ

Original price was: 12.00 €.Current price is: 9.60 €.

Laos

Samalt autorilt:Epp Petrone

Kommentaarid


Külaline
Epp Petrone
4 kuud 21 päeva tagasi

See on väga ilus raamat. Ja väga palju energiat sai selle sisse pandud, istusin geoloogiaraamatute taga ja pärast käis mul professor veel mitu päeva raamatut läbi toimetamas.
Aga samas ei oska ma seda raamatut hästi kellelegi soovitada. Proovisin selle kirjutada nii, et sobiks korraga nii lastele kui täiskasvanutele. Minu meelest ei ole vanus oluline, kui on tõmme ja huvi selle vastu, mis saladused/varandused maa sees miljonite aastate jooksul on küpsenud ja kuidas inimesed neid kasutama on hakanud.