Anna hambad Epp Petrone

Ilmunud
11.2012

UUS TRÜKK ON ILMUNUD!

Raamatust „Marta varbad” tuttav tüdruk Marta saab ühel päeval teada huvitava uudise: emal on kõhus näpupikkune pikuke, tulevane õde Anna. Mis siis juhtub, kui Anna on sündinud ja kasvanud ja tahab Marta nukku endale saada? Kuidas Marta ja Anna koos kooli ja matemaatikatundi mängida saavad, kui Anna ei taha ühtegi seent, vaid hoopis kõiki komme? Kes on jobu ja kes on jõehobu? Kui suur on vaala puuks? Mida teeb vanaema surnuaias mulla all? Mismoodi käib tigude võidujooks?

Kahe õe mängud, kaklused ja leppimised on jäädvustatud lühikestes lugudes, juures soojad ja naljakad pildid.

Raamat on saadaval ka inglise keeles “Anna´s Teeth” ja vene keeles СЕСТРИЧКА АНЕЧКА”

14.00 

Laos

Samalt autorilt:Epp Petrone

Kommentaarid


Külaline
Catharina
11 aastat 2 kuud tagasi

Kinkisin “Hambad” ja “Varbad” jõuluks perele, kus kasvamas kohekuuene ja koheneljane tüdruk ja pooleteisene poiss. Hiljuti tuli jutuks ja selgus, et need raamatud on jõulust saadik olnud aktiivselt ettelugemislaual ja kogu aeg nõutakse. Isegi sünnipäevasooviks oli ka midagi Epp Petronelt, nii et millalgi on siis taas põhjust poest läbi astuda. Pisikesed ja suured lugejad tänavad!

Külaline
Austajate pere
11 aastat 2 kuud tagasi

See on raamat, nagu ka “Marta varbad”, milles on suur soe energia. Lapsed tunnevad seda, aga ka ettelugeja tunneb. Aitäh! Piia ja Epp, te olete erilised ja andekad ja energeetilised, väekad! Tehke veel! Kallistused!

Külaline
Angela
11 aastat 4 kuud tagasi

Tagasisidena võin öelda, et lasteaias unejutuna lugemiseks on Marta lugude pikkus ideaalne, Anna lood on tulnud hulga pikemad ja sellepärast väiksematele lastele raskemad jälgida. Huvitav oli see, et ka 7. aastased küsisid Marta lugusid, kuigi teadsid neid juba mitu aastat peast. 😀 Tavaliselt on 4-5 aastastel see periood, et kõiki lugusid tahetaksegi 1000 korda kuulata ja eriti oluline on see, et lõpp oleks alati kindlasti samasugune! 😀

Külaline
Epp Petrone
11 aastat 5 kuud tagasi

Kahju, et niisugust emotsiooni tekitas see meie allahindlus. Me oleme igal aastal jõulukuul teinud osale raamatutele jõuluhinnad, sel aastal otsustasime eriti lahked olla ja kõik, isegi täiesti uued raamatud 20% alla hinnata kuni kuu lõpuni. Kas teeme seda ka järgmise aasta jõulukuul, ei tea veel, aga kindlasti soovitan suuremate ostude korral oodata-vaadata, mis me teeme. Kunagi detsembri alguses oleme alati need jõuluhinnad teada andnud.
Ja tore, et raamat meeldis.

Külaline
Pettunud
11 aastat 5 kuud tagasi

Olen kurb ja pettunud, et karistati neid, kes suures raamatuootuses võimalikult kiiresti raamatu ära tellisid ja nii kaks euri vasta püksa said… Inetu…
Aga raamat ise on selle vaatamata mõnus!

Külaline
Angela
11 aastat 6 kuud tagasi

Oi kui tore uudis, ootasin juba väga! Nüüd saab lasteaias jälle peale Marta midagi uut ka lugeda! See on hämmastav, kuidas Marta laste hingedesse poeb ja nad võivad sama lugu sadu kordi kuulata… ja järgmisena siis Maria lood!!!