anna_hambad
10,00 €

Ilmunud
11. 2012

Raamatust „Marta varbad” tuttav tüdruk Marta saab ühel päeval teada huvitava uudise: emal on kõhus näpupikkune pikuke, tulevane õde Anna. Mis siis juhtub, kui Anna on sündinud ja kasvanud ja tahab Marta nukku endale saada? Kuidas Marta ja Anna koos kooli ja matemaatikatundi mängida saavad, kui Anna ei taha ühtegi seent, vaid hoopis kõiki komme? Kes on jobu ja kes on jõehobu? Kui suur on vaala puuks? Mida teeb vanaema surnuaias mulla all? Mismoodi käib tigude võidujooks?

Kahe õe mängud, kaklused ja leppimised on jäädvustatud lühikestes lugudes, juures soojad ja naljakad pildid.

Raamat on saadaval ka inglise keeles, siin.

Katkendid

anna_hambad_lk44-45

anna_hambad_lk60-61

anna_hambad_lk68-69

anna_hambad_lk78-79

Ilmumisandmed

 • Ilmumisaasta 2012
  Keel ja korrektuur: Triinu-Mari Vorp
  Kunstnik ja kujundaja: Piia Maiste
  Trükk OÜ Greif
  Lehekülgi 96
  Mõõtmed 195x195 mm
 • ISBN 9789949511136

Kommentaar

 1. Oi kui tore uudis, ootasin juba väga! Nüüd saab lasteaias jälle peale Marta midagi uut ka lugeda! See on hämmastav, kuidas Marta laste hingedesse poeb ja nad võivad sama lugu sadu kordi kuulata… ja järgmisena siis Maria lood!!!

 2. Olen kurb ja pettunud, et karistati neid, kes suures raamatuootuses võimalikult kiiresti raamatu ära tellisid ja nii kaks euri vasta püksa said… Inetu…
  Aga raamat ise on selle vaatamata mõnus!

 3. Kahju, et niisugust emotsiooni tekitas see meie allahindlus. Me oleme igal aastal jõulukuul teinud osale raamatutele jõuluhinnad, sel aastal otsustasime eriti lahked olla ja kõik, isegi täiesti uued raamatud 20% alla hinnata kuni kuu lõpuni. Kas teeme seda ka järgmise aasta jõulukuul, ei tea veel, aga kindlasti soovitan suuremate ostude korral oodata-vaadata, mis me teeme. Kunagi detsembri alguses oleme alati need jõuluhinnad teada andnud.
  Ja tore, et raamat meeldis.

 4. Tagasisidena võin öelda, et lasteaias unejutuna lugemiseks on Marta lugude pikkus ideaalne, Anna lood on tulnud hulga pikemad ja sellepärast väiksematele lastele raskemad jälgida. Huvitav oli see, et ka 7. aastased küsisid Marta lugusid, kuigi teadsid neid juba mitu aastat peast. :D Tavaliselt on 4-5 aastastel see periood, et kõiki lugusid tahetaksegi 1000 korda kuulata ja eriti oluline on see, et lõpp oleks alati kindlasti samasugune! :D

 5. See on raamat, nagu ka “Marta varbad”, milles on suur soe energia. Lapsed tunnevad seda, aga ka ettelugeja tunneb. Aitäh! Piia ja Epp, te olete erilised ja andekad ja energeetilised, väekad! Tehke veel! Kallistused!

 6. Kinkisin “Hambad” ja “Varbad” jõuluks perele, kus kasvamas kohekuuene ja koheneljane tüdruk ja pooleteisene poiss. Hiljuti tuli jutuks ja selgus, et need raamatud on jõulust saadik olnud aktiivselt ettelugemislaual ja kogu aeg nõutakse. Isegi sünnipäevasooviks oli ka midagi Epp Petronelt, nii et millalgi on siis taas põhjust poest läbi astuda. Pisikesed ja suured lugejad tänavad!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga