Muinasjutud armastusest Epp Petrone

Ilmunud
08.2011

„Muinasjuttudes on peidus suured tõed. Kuidas õppida armastama, leppima, andestama, kuidas olla õnnelik ja mismoodi saada hakkama pettumustega? Siia ilma tulijad peavad seda kõike õppima, küll ise kogedes, küll samastudes vaeslaste, printsesside või võluvaimudega.

Nende kaante vahel on minu valik muinasjutte, nad kõik on mind puudutanud sügavuti, unenägudesse ulatuvalt. Olen neid lugusid jutustanud oma tütardele ja nende sõpradele ning näinud laste silmadest peegeldumas midagi ürgset ja sügavat. Midagi, mille just muinasjutud välja toovad. Ma loodan, et need erinevate maade rahvaste lood – õigemini rahvajuttudest inspireeritud, minu ümber jutustatud versioonid – õpetavad ja aitavad ka teisi lapsi.”

Epp Petrone

— Illustratsioonid muinasjuttude juures on järgmistelt kunstnikelt: Katrin Ehrlich, Kristel Jürgenson, Kalli Kalde, Kadi Kurema, Anne Linnamägi, Piia Maiste, Regina Lukk-Toompere, Olivia Osik, Marja-Liisa Plats, Priit Rea, Kamille Saabre, Elina Sildre, Ilona Sula, Helina Toater, Catherine Zarip ja Maara Vint.

Raamatut ostes annetad 1 euro ellu astuvate lastekodulaste stipendiumiks.

Autoriõigus: Epp Petrone ja Petrone Print, 2011
Keel ja korrektuur: Riina Tobias
Kujundus: Margit Randmäe
Trükkinud: Print Best
Lehekülgi 96
Mõõtmed 250×250
ISBN 978-9949-479-51-1

6.00 

Laos

Samalt autorilt:Epp Petrone

Kommentaarid


Külaline
Epp Petrone
9 aastat 10 kuud tagasi

Aitäh, ja väga vabandan trükivea pärast :(. Lause peaks edasi minema nii: “ja hakkasid läbi metsa minema.”

Külaline
Mari-Liis
9 aastat 10 kuud tagasi

Oleks tore teada, milline tekstijupp peaks olema lehekülgede 31-32 vahel. Tundub, et sealt on midagi puudu. Loodetavasti rohkem selliseid üllatusi ei tule. Muidu on see raamat meileigal õhtul palju elamusi pakkunud.