my_estonia
11,00 €

Ilmunud
11. 2009

Bestseller „Minu Eesti” on nüüd saadaval ka originaalis ehk inglise keeles.

Välismaalane saabub keset kõige pimedamat talve ja peab jääma ellu sel kõige õnnetuma saatusega Skandinaaviamaal, kus iga perekonda kummitavad minevikuõudused, kus inimesed söövad verest tehtud vorste ja tarretiseks keedetud lihatükke, joovad sooja leivajooki, ning hilinemise eest võib neid tabada surmanuhtlus…

Kui tahad lugeda ingliskeelset tutvustust, siis kliki linki ‘in English’ lehekülje paremas nurgas.

Ilmumisandmed

 • Autoriõigus: Justin Petrone ja Petrone Print OÜ, 2009
 • Toimetaja: John Bickerson Bolling
 • Kujundus: Anna Lauk
 • Kaanefoto: Andres Tarto
 • Küljendus: Aive Maasalu
 • Trükk: OÜ Greif
 • ISBN 978–9985–9996–8–4
 • pehme kaas, 130 x 190 mm
 • 352 lk

Kommentaar

 1. I just can’t wait to get this book.

  Tnx Kadri :-) xoxo

 2. Tegelikult on tähenduslik, et mees nimega Petrone satub elama maale mille nimi on Estonia. Mõlemas nimes “kivi” sees :)

 3. Loved it & can’t wait to read Part 2. But I can image that a lot more happened in the first 12 months that you didn’t write about. I’d love to read Epp’s view of her life in “My America”. Is it going to be translated into English?

 4. Väga huvitav oli lugeda, milline on Eesti ja eestlased ameeriklase silmeläbi.
  Pani peategelastele kaasaelama.

 5. FYI Estonia is not a scandinavian country. Scandinavia includes Norway, Sweden and Denmark. Nothing more nothing less. Estonia might be seen as an aspiring Nordic country, but it still remains Baltic due to its geographical position.

  But I look forward to reading the book.

 6. Päris huvitav oli lugeda seda raamatut. muidu ma selliseid raamatuid ei loe aga tahtsin teada saada mida üks jänki siis eestist kah arvab. Üllatusin et ta nii hästi suhtus. smas üllatusin et ta vanemad pidasid eestit veel hullemaks kui ta tegelikult on.

  Lugesin inglise keeles, kuna eesti keelne oli kogu aeg välja laenutatud. Kuna praegu on päris halvad ajad ei hakanud ostma. sorri :)

 7. My Estonia! This book is absolut fantastic. Reading it (twice in two days) I again and again said:Yes, that`s right! Yes. that`s the same experience we had!
  For five years we have spent our holidays in Estonia, discovering everything by bike, spending the nights in accommodations in the country, feeling as free and save as hardly anywhere ( and we travel a lot). It has always been difficult to get people at home interested in our experiences, because so many things seemed a bit strange and the country to them farther away than Africa.
  But we love to be there and this made as plan the next trip.
  Justin Petrone`way to see things reassured us that we are not the only ones to feel like that.
  I am impatient to get hold of part II and longing to read more about live in Estonia.
  Thanks, thanks, thanks!
  Gudrun von Dahl
  PS Will Epp`s books about USA be translated in English?

 8. Väga vahva lugemine! Nii tore on kaasa elada teie õnnele!

  Olen ise inglasega abielus ja tal on väga sarnased tähelepanekud olnud Eesti ja eestlaste kohta, nagu viinasokid ja kassipoegade merekooli saatmine ja sissehingates rääkimine :)Enda jaoks olid kõik need ja muud asjad enne tavalised, kuni keegi kõrvaltvaataja ütleb, et see on kõik ikka eriline ja teistmoodi.

  Elame hetkel Inglismaal ja mul on siin raamatule juba järjekord tekkinud :) Jääme igatahes põnevusega ootama järgmist osa!

 9. Tõesti oli hea.
  Millal ilmub teine osa? :)

 10. See on naljakas.. ja kohati tahaks vastu vaielda/seletada.
  Lugesin inglise keeles, sest eestikeelsele on igas raamatukogus vähemalt 7 inimest järjekorras.

 11. Jah. Väga hea suvine lugemine. Maheda huumoriga on kujutatud Eestit ja eestlast. Vahva. Väga meeldis. Ei tea, kas minu raamatust midagi järele jääb, sest paljud sõbrad laenavad. :)

 12. Tegelikult tahtsin seda kirjutada “Minu Eesti” kohta, ei pannud tähele, et läks valesti…. Kuid suurt vahet siiski pole. :)

 13. I really loved it ! Ja, ma tahan kõiki neid raamatuid lugeda ja omada ! :)
  Palju edu !

 14. Alguses ei arvanud midagi, kui reisil lugeda pakuti aga kui kätte võtsin siis jäingi lugema :)

 15. Väga hea raamat oli, lugesin inglise keeles ja nüüd teen lühikokkuvõtet sellest koolitöö jaoks. Olen pikemalt aega välismaal elanud ja tahtsin ka teada mis siis keegi teine, teisest riigist tulija Eestist arvab. Just keegi kes on elanud Eestis mõnda aega mitte aga vaid turismivisiidil. Väga positiivne ja mõnus raamat oli. Soovitan soojalt!

 16. I quite enjoyed this book and ordered the sequel as well. It was very interesting to read foreigners perspective about Estonia and Estonians. Author describes his journey with honesty and humor making the book a delightful read. I am looking forward to reading the sequel and other books from “my” series.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga