Kassikõnd Diana Lotus

Ilmunud
11.2014

Tōkyō – Milano – Pariis – New York

“Kassikõnd” heidab pilgu verinoore tüdruku suureks saamise loole, lakkamatute reiside kaudu maailma suurlinnadesse. Ta kohaneb täiskasvanute maailmaga ja jagab elu võõraste saatusekaaslastega. Ta naudib luksust ja kannab rõivaid, mida ta iial endale ise hankida ei kavatse, ta kombib piire ja lõbutseb.

Kuid ta kogeb ka üksindust, tapvat väsimust ja pettumusi. Võibolla liigagi vara on ta sunnitud tegelema eneseotsinguga.

Ja kõike seda võimaldab talle paljude väikeste tüdrukute unistus – olla modell.

Original price was: 1.00 €.Current price is: 0.80 €.

Laos

Samalt autorilt:Diana Lotus

Kommentaarid


Külaline
Tanel
9 aastat 3 kuud tagasi

Mulle väga meeldis. Lühike ja ladus lugemine, pilguheit moemaailma. No eks see ole ka juba kolmas selline modellipajatus Milana ja Surva teoste järel, aga tore, et igal raamatul on oma nägu ning tegu.

Külaline
Epp Petrone
9 aastat 6 kuud tagasi

See raamat sobib lugemiseks alatest teismeeast, aga samas sobib ka täiskasvanutele. Ma eile ise ka nägin, et poes oli see lasteraamatute letti pandud, läksin ütlema, et sinna see siiski ei kuulu. Raamatu toimetajana arvan, et alampiir 13. Peategelane on raamatu alguses 13, kui ta modellikarjäär algab.

Külaline
küsija
9 aastat 6 kuud tagasi

Rahva Raamatus oli see teos laste- ja noortekirjanduse sektsioonis. Kas tegu on pigem siis noortele mõeldud jutustusega?

Külaline
Triinu-Mari Vorp
9 aastat 7 kuud tagasi

Kris, aitäh kommentaari eest! Linnade nimed pole mitte inglise keeles, vaid EKI kohanimeandmebaasi järgi.

Külaline
Kris
9 aastat 7 kuud tagasi

Tundub olema põnev raamat, kindlasti tahaks lugeda. Aga lihtsalt mainin, et kui kõik linna nimed on inglise keeles, siis oleks võinud ka Pariis ühe “i”-ga olla 😉