Nõid annab nõu Väike Myy, Pille Pettai

Ilmub
07.2020

Loodusravi ja traditsioonilised loitsud

Pille Pettai: „Kui soovite ammutada endasse rahvatarkusi ja natuke maagiat, siis on see raamat teile. Suur osa õpetusi on pärit minu nõiast vanaema salavihikutest.”
Väike Myy: „Pidagem meeles: maagia ei ole mõeldud inimeste hirmutamiseks. Kõigil neil vaimudel ja kodukäijatel on oma asi ajada, teie teele satuvad nad enamasti juhuslikult. Needusi ei jagata nagu saiapätse toidupoes. Kõigel on põhjus. Kõik on lihtne.
Ja nõiakunst eksisteerib selleks, et muuta elu lihtsamaks. Püüame Pillega jagada õpetusi just nii palju, kui see on kasutajatele ohutu. Keerulisematel juhtudel aitab juba nõid…”
Epp Petrone: „Elu viis mind ühega neist autoreist kokku hoopis läbi aianduse. Saime tuttavaks, sõpradeks, kuni ta kord teatas: „Pean sulle midagi üles tunnistama – ma olen tegelikult nõid…” Sain siis aru sellest, miks kasvavad tema talus linnud, loomad ja taimed nii õnnelikult ja miks ta pilk on nii terane.
Eestis on päris palju neid, kes on oma ellu leidnud Pille Pettai ja Väikese Myy: kaks vägevat naist korraldavad igapäevatööna Facebooki rühma „Nõid annab nõu”, kus on praegu  üle 27 000 liikme.”

Autoriõigus: Pille Pettai, Väike Myy ja Petrone Print OÜ, 2020

Toimetaja: Epp Petrone
Keeletoimetaja ja korrektor: Riina Tobias
Kujundaja: Ande Kaalep
Illustratsioonid: Väike Myy

Trükk: Greif OÜ

ISBN 978-9916-605-23-3 (köites)
ISBN 978-9916-605-24-0 (epub)
ISBN 978-9916-605-25-7 (epub)

kõva kaas, 148 x 215 mm
304 lk

Vaadake ka Facebooki rühma „Nõid annab nõu“.

Samalt autorilt:Väike Myy

Comments