Ema saladus Michael Robotham

Ilmunud
05.2019

Kõigil on ettekujutus ideaalsest elust. Agatha arvates elab seda Meghan Shaughnessy. Vähemalt nii ta arvab. Kaugelt vaadates tundub nii …
Neil kahel täiesti erineva taustaga naisel on midagi ühist: mõlemal on ohtlik saladus, mis võib hävitada kõik, mida nad kalliks peavad. Nad mõlemad on tugeva emainstinktiga, valmis riskima suurelt.

„Ema saladus“ on menukirjanik Michael Robothami mõjuv psühholoogiline põnevik, mis hoiab teid enda kütkes ja murrab südame.

*

Enne romaanikirjanikuks hakkamist oli Michael Robotham uuriv ajakirjanik ja töötas Ameerikas, Austraalias ja Suurbritannias. Ajakirjaniku ja kirjanikuna on ta uurinud kurikuulsaid juhtumeid, näiteks sarimõrtsukatest abielupaari Fred ja Rosemary Westi lugu. Ta on teinud koostööd kliiniliste ja kohtupsühholoogidega, kes aidanud politseil uurida psühholoogiliselt keerulisi kuritegusid. Robothami sulest on ilmunud 13 psühholoogilist põnevikku, mida on tõlgitud 25 keelde ja avaldatud 50 riigis. Aastal 2015 võitis ta Suurbritannia krimikirjanike ühenduse maineka auhinna põnevusromaani „Life or Death“ („Elu või surm“) eest. Ta elab Sydneys.

*

„Valisin selle raamatu meie kirjastuse psühholoogiliste põnevike riiulisse, sest ma ei suutnud seda lugemise ajal käest panna. Hiljemgi mõtlesin sisu üle veel pikalt. Olulisem kui süžeega üllatamine on siin loos minu meelest tegelaste motiivistik. Mis võib juhtuda emaarmastusega, kui kokteili lisada süü, lein, igatsus ja probleemsed peremustrid?“
Epp Petrone, kirjastaja

„Robotham on absoluutne meister.“
Stephen King

„Süda jääb seisma, murdub ja kistakse rinnust.“
Val McDermid

„Robotham on aus kraam.“
David Baldacci

„Ta kirjutajahääl on kummituslikult tundlik.“
Peter James

„Robotham ei pane oma tegelastele üksnes kaasa tundma, vaid nende pärast südant valutama.“
Linwood Barclay

Originaali tiitel:
The Secrets She Keeps
Michael Robotham

Eestikeelse raamatu väljaandja:
© Petrone Print OÜ, 2019

Tõlkija: Kadri Pettai
Toimetaja ja korrektor: Anu Parnabas
Kujundaja: Ande Kaalep

ISBN: 978­9949­651­51­1

Trükk: Tallinna Raamatutrükikoja OÜ

pehme kaas, 135 x 210 mm
376 lk

7.00 

Laos

Ostan e-raamatuna

Kommentaarid


Külaline
Merli
3 aastat 2 kuud tagasi

Ääretult põnev, kaasahaarav ja mõtlemapanev lugemine. Eelkõige naistele ja emadele.