Meie kirjastaja Epp Petrone kingisoovitused 2018

Epp Petrone, kirjastaja:

“Parim kink on raamat, olgu see päkapikkudele teadmiseks ja igaks juhuks meeldetuletuseks, mida meie kirjastusest sel aastal valida võiks kingikottidesse.
NB! OLGU MEELDE TULETATUD KA SEE, ET KÕIK, KES OSTAVAD MEILT ÜLE 10 RAAMATU (VÕIVAD OLLA KA ERINEVAD TEOSED), SAAVAD MEIE E-POEST DETSEMBRI LÕPUNI 20% HINNASULA.

Palun saatke oma tellimus selle allahindluse saamiseks aadressile pood@petroneprint.ee.
Mida ma siis soovitan päkapikkude varustamiseks?

… 2–10aastastele poistele-tüdrukutele sobib meie uus algaja lugeja sari, seega “Kiire hiir” ning “Paharet ja Unistaja”.

… 7–14aastastele soovitan “Kassiiseloomu” (eriti tüdrukutele). Ka “Kaarini ja Eeva raamat” on samale vanuserühmale ja soole… ja nii mõnusalt punast värvi:

 

… 6–12aastased on “Meie Eesti töövihiku” ja ka “Meie Eesti” raamatu sihtrühm! Samuti on nad mu allegooriliste muinasjuttude ehk “Võlusõnade” sihtrühm:

… Edasi teismelised ja täiskasvanud.

10–17aastastele , aga ka vanematele sobib “Lülita see välja”. Seda on tõesti kõigile vaja, soost ja vanusest hoolimata. Klapib samas omal kombel kokku Steve Jobsi koomiks-elulooga:

… Äsja on ilmunud uue epiloogiga ilusas jõululikus punases kuues “Minu London”. Vanus ja sugu pole seda raamatut kinkides olulised.
Sama arvan Manni lumise koeraseikluse, “Minu Alaska” kohta. Sobib kõigile, helge ja julge raamat koos omamoodi epiloogiga, mis räägib nimelt külgetõmbeseadusest.
… Kindlasti sobivad laia ampluaaga kinkimiseks ka kaks värsket head raamatut: “Minu Dubai” ja
…Samuti Arvo Valtoni novelletid-mõistujutud, pealkirja all “Selgeltnägija”, ja tema “Viimse reliikvia” radadele põikav “Üks päev Ivo Schenkenbergi elust”.
… Aga kes soovib alternatiivset ja õrnalt iroonilise maiguga jõulukinki, siis neile sobib värske “Kommenteeritud juudi jutud”, mis klapib hästi kokku mullu detsembris ilmunud “Kommenteeritud juudi anekdootidega”.
…Ja kõige lõppu, minu kirjutatud raamat, täis armastust. Ilusaid jõule!”
Subscribe
Notify of
0 Kommentaari
Inline Feedbacks
View all comments