Mirjam Johannese “Minu Barcelona”, Epp Petrone “Kurru-Nurru vurrud” ja Peeter Sauteri “Lapsepõlvelõhn”

Algamas on meie esitluste nädal.

Sel neljapäeval, 3. detsembril kell 18 on “Minu Barcelona. Mäe ja mere embuses”autor Mirjam Johannes Tartu linnaraamatukogus oma foto- ja jutuõhtuga, järgmisel päeval ehk reedel, 4. detsembril kell 17 on “Minu Barcelona” fotod-jutud Tallinna Rahva Raamatu poes, kus autorit küsitleb kirjastaja Epp Petrone.

Sel laupäeval, 5. detsembril kell 12 esitleb Epp Petrone aga oma uut lasteraamatut “Kurru-Nurru vurrud” lastehommikul Tallinnas Lastekirjanduse Keskuses, lisaks on luubi all ka laste meisterdamisraamatud “Minu kass” ja “Minu koer”. Samal ajal, laupäeval kell 12 kohtub Justin Petrone Mustamäel Tallinna Keskraamatukogu Sääse harukogus lugejatega.

Uuel nädalal, 10. detsembril kell 17 on tulemas meie “Aja loo” sarja uue raamatu esitlus: Peeter Sauter räägib oma teosest “Lapsepõlvelõhn” Tallinnas Solarise keskuse Apollo poes.

Trükiraudade vahelt on just välja jõudnud ka Mart Juure huumorikogumik “Meie küla superstaar”, ja need lõksutavad praegu trükkida Kaisa Masso “Minu Portugali”. Püsige meie lainel ja tulge külastage meie letti Tallinnas Eesti Rahvusraamatukogu raamatumessil järgmisel nädalal, 8.–12. detsembril!

Teie Petrone Print

www.petroneprint.ee