Arvusta meid ja kingi endale raamat

Kuulutame välja enda traditsioonilise aastalõpu-blogikampaania. Kõik, kes arvustavad alates 6. detsembrist kuni 6. jaanuarini mõnda meie kirjastuses avaldatud raamatut ja soovivad saada selle eest kingituse, palun pange siia kommentaariumisse oma arvustuse link koos arvustaja kontaktiga ja/või saatke see link aadressile info@petroneprint.ee.

Blogimängu reeglid on järgmised:

– iga arvustaja saab kingiks ühe raamatu, hoolimata arvustatud raamatute arvust;

– arvustusse tuleb lisada arvustatava raamatu link (st link raamatule meie koduleheküljel);

– kui keegi tahab osaleda, aga tal ei ole oma blogi, siis palun saatke oma arvustus kuni 6. jaanuarini aadressile info@petroneprint.ee, me avaldame selle siin kirjastuse blogis vabalt valitud ajal;

– kingiks on sel aastal valida järgmiste raamatute vahel:

neenets1) Epp Petrone “Muinasjutud armastusest”: rikkalikult illustreeritud muinaslood;

2) Mare Grau “Võõramaalane”: reisiromaan novellides, tegevus toimub Inglismaal ja Prantsusmaal;

3) Justin Petrone “Montréali deemonid”: seksikas-saatanlik-jumalik reisiromaan tegevuskohaga Kanadas;

4) Dagmar Lambi “Naistest, lihtsalt”: lühijutud naistest ja sellest, kes ja mis nende ümber on;

5) Olev Remsu “Minu Neenetsimaa”: unenäoline seiklus Siberis pärast suurt vesinikpommi-katsetust;

– kingiks valitud raamatu saadame tasuta kohale Eesti aadressidele. Välismaa postitasu peaksite siiski ise maksma (või siis jõuluks Eestisse raamatu järele tulema ). Tartu inimestele annaksime raamatu meeleldi kätte oma kontoris, kesklinnas, Küütri 16, avatud tööpäeviti 11-15. Tallinlastele võime kingituse kätte anda rahvusraamatukogu laadal (10.-14. detsembril).

– blogikampaania algab PRAEGU ja lõppeb 6. jaanuaril, seega jagame raamatuid kingiks arvustuste eest, mis on blogides ilmunud 6. detsembrist 2013 kuni 6. jaanuarini 2014 (varasemad ja hilisemad blogipostid ei lähe paraku arvesse);

– kirjutage, mis arvustatava raamatu juures meeldis ja/või ei meeldinud, millega sulle see tekst seostus. Ja mitte liiga lühidalt, ikka parajalt :). Võite vaadata meie kodulehelt erinevate raamatute all olevaid arvustusi.

***

Aasta lõpus toimuva blogimängu traditsioon on sama vana kui Petrone Print. Meie kõige esimest, 2007. aasta blogiarvustuskampaaniat saab vaadata siit ja 2008. oma siit. Aastal 2009 proovisime intervjuu-lingikampaaniat, mida saab kaeda siit. 2010. aasta blogiarvustused on siin, 2011. aasta omad siin, ning 2012. aasta omad siin.

Head mõttejooksu kõikidele ka selle aasta arvustusteks! Autorile pole suuremat tasu kui huvitav tagasiside, tehke meie autoritele see kingitus enda poolt.