Viimane uudiskiri: reisimess, uute autorite otsing ja “Minu Prantsuse Guajaana”

Ilmunud on uus “Minu” sarja teos. Seekord viime lugejad eksootilisse Lõuna-Ameerika džunglisse. Autor Sergei Põlme sattus väikesesse eraldatud kommuuni, kus tema ülesandeks oli öises metsas putukaid püüda. Ta liikus jaaguari jälgedes ja kohtas nii erinevaid metsaelukaid kui ka illegaalseid kullakaevajaid ja teisi eestlasi. “Minu Prantsuse Guajaana. Jaaguari jälgedes” autor kirjutab meie kirjastuse blogis selle Prantsuse departemangu euroopalikkusest.

Raamatut esitleme põnevate fotode ja juttude saatel järgmise nädala neljapäeval, 19. veebruaril kell 18 Tartu linnaraamatukogu IV korruse saalis.

Meie e-poest on hea võimalus osta korraga neli niinimetatud džungliraamatut – “Minu Prantsuse Guajaana”, “Minu Amazonas”, “Minu Brasiilia” ja “Minu Suriname” on koos müügil hea hinnaga.

Käesoleva nädala lõpus, 13.–15. veebruaril osaleme oma müügilauaga Tallinnas reisimessil Tourest. Asume peahallis, boksis number J3.

Alustasime uute autorite otsingukampaaniat. Kust leida “Minu Austria”, “Minu Hollandi”, “Minu Iirimaa”, “Minu Küprose”, “Minu LAV”, “Minu Läti”, “Minu Madeira”, “Minu Mehhiko”, “Minu Norra”, “Minu Poola”, “Minu Praha”, “Minu Šveitsi”, “Minu Tansaania” kirjutajat? Kõigi vahel, kes saadavad meile vihje võimaliku autori kohta (aadressile info@petroneprint.ee, märksõnaks “uus autor”), loosime välja ühe inimese, kes saab raamatupaki kümne erineva raamatuga “Minu” sarjast, “Kirju” sarjast ja reisiromaanidest, võitja vabal valikul.

Nimesid-vihjeid on aega saata 28. veebruarini ja võitja loosime välja 1. märtsil.

Kes soovib täpsemalt tutvuda meie uue, “Kirju” sarjaga, sel tasuks kiigata Chilli kampaaniat: Epp Petrone “Elust kirju” ja Justin Petrone “Reisikirju” on seal praegu saadaval poole soodsamalt kui muidu.

Head lugemist!