Sünnipäevakuul fotokonkurss, kampaaniad ning Mari Saadi ja Epp Petrone raamatuesitlused

Aprillis saab kirjastus Petrone Print kaheksa-aastaseks. Tähistame seda mitmel moel: 1.–30. aprillini on käimas fotokonkurss “Postita põnev ja isikupärane selfi või muidufoto mõne meie kirjastuse raamatuga ja võida auhind!”. Sinna ootame kõiksuguseid pilte, kus peal ka meie raamat, enim hääli kogunud fotode autorid saavad endale valida auhinnaraamatu.

Rahva Raamatu (13.–26.04) ja Apollo (20.04–3.05) poodides on tulemas ka meie sünnipäevakampaania – osa raamatuid väga hea hinnaga! Näiteks Kristiina Ehini “Paleontoloogi päevaraamat” maksab 11,99 eurot, Katri Raigi “Minu Narva” 9,65 eurot ja Epp Petrone “Anna hambad” 9,99 eurot.

Juba sel nädalal, 6.–12. aprillini toimub Tallinna ja Tartu kaubamajas Osturalli, kus pakume kümmet soodushinnaga raamatut.

Sünnipäevakuusse jagub ka üritusi – reedel, 10. aprillil kell 17 esitleme Eesti Rahvusraamatukogus Tallinna raamatumessi autorinurgas Mari Saadi raamatut “Matused ja laulupeod”. Autoriga vestleb Viktoria Ladõnskaja.

Laupäeval, 11. aprillil kell 11 tutvustab Epp Petrone oma uusi teoseid “Leena peenar” ja “Ma kingin sulle jõe” Tartus Kikerkohviku (Oa 1) lastehommikul. Autor kirjutab nende raamatute sünnist ka jõeraamatu blogis ja enda blogis.

Head lugemist!

Teie Petrone Print