“Minu Aasia saarte” esitlused

2024. aasta algab “Minu” sarja fännidele eriti põnevalt, sest kaubaränduri ja seikleja Margus Kalami sulest on äsja ilmunud “Minu Aasia saared”

Autor kirjutab: „Armastan süüa karrit Bali rannas ja siis lennata järgmisele Indoneesia saarele. Nii olen sattunud Timoril festivalile, kus teisi turiste polegi. Tellinud külaelanikelt kokanduskursuse ja üllatunud, et toiduvalmistamiseks mõeldud siga alles ringi jookseb. Käinud Sumbal matusetseremoonial kadunukest ümber matmas ja laulnud kirikuõpetajatega karaoket. Koguni Lembonganile mesinädalaid veetma olen juhtunud. Kui ma räägin aga minuga juhtunud lugu Indoneesias, öeldakse, et olin musta maagia mõju all…”

Mis lugu see täpsemalt oli, saab lugeda raamatust “Minu Aasia saared”. Ootame kõiki raamatu esitlustele, kus on võimalus maitsta otse eksootilistelt saartelt toodud snäkke: kuivatatud putukaid ja kuivatatud duriani. Teisipäeval, 30. jaanuaril kell 18 vestleb Viru keskuse Rahva Raamatus Margusega tema sõber Rene Satsi (“Minu matkaradade” ja “Minu Iirimaa” autor). Ja kolmapäeval, 31. jaanuaril kell 18 vestleb värske raamatu autoriga kirjastaja Epp Petrone Tartu kaubamaja Apollos.

Subscribe
Notify of
0 Kommentaari
Inline Feedbacks
View all comments