Uued raamatud: “Minu Hiina” ning “Puudel Pedro ja igatsustasu”

Meie kirjastuses on aprill olnud viljakas kuu. Äsja ilmus ühest maailma suurimast riigist rääkiv “Minu Hiina”. Autor Leslie Leino on sealmail elanud ja töötanud kuus aastat, ta on sulandunud keskkonda – niivõrd kui see “valgel suurninal” õnnestub – ja ta tunneb sealse ühiskonna toimimise telgitaguseid.

Lugejaile avaneb tema raamatu kaudu kummaline pilt arusaamatust mõttemaailmast ja iseäralikest käitumisnormidest. Põnevaks lugemiseks on ülevaated eestlaste külaskäikudest Hiinasse ja meie ärimehi seal ootavatest komistuskividest.

Täiendust sai ka meie kirjastuse lasteraamatute rivi: “Puudel Pedro ja igatsustasu”, autor Leelo Tungal, on mõeldud 9–14aastastele. Iga selle raamatu ostu pealt läheb osa summast Varjupaikade MTÜ-le koduotsivate kasside-koerte toetuseks, ka on raamatu üks seiklusi seotud varjupaigast võetud loomadega. “Puudel Pedro ja igatsustasu” esitlus on maikuu alguses Prima Vista kirjandusfestivali raames.

Aga juba järgmisel kolmapäeval, 23. aprillil – raamatu ja roosi päeval – on meil kohtumisõhtu virumaalastega. Rakveres Lääne-Virumaa Keskraamatukogus saavad lugejad kuulata “Minu Narva” autorit Katri Raiki (algusaeg kell 17.30).

Samuti on raamatu ja roosi päeva puhul avatud meie kirjastuse müügilaud Tartu Ülikooli raamatukogu fuajees: 23. aprillil kell 11–18. Igale ostjale kaasa roos!

Kestab ka meie sünnipäevakuu pakkumine. Kuni 30. aprillini on meie sünnipäevalaud kaetud raamatutega kõigis Rahva Raamatu kauplustes ja netipoes. Samuti on meie enda veebipoes kuni kuu lõpuni sünnipäevamüük.

Täpsem info: info@petroneprint.ee.