Viktoria Ladõnskaja “Poliitpäeviku” esitlus ning ekskursioonid Toompeale

Riigikogu liige, endine Eesti Ekspressi ajakirjanik Viktoria Ladõnskaja on kirjutanud oma poliitikasse minekust päeviku. See on kakskeelne tirelraamat “Poliitpäevik/Политдневник“.

Kuidas otsitakse poliitikasse noori tulijaid? Kuidas otsustatakse valimisnimekirjad? Mismoodi valmistutakse eetriväitlusteks? Need on universaalsed küsimused, millele Viktoria annab isiklike kogemuste põhjal saadud vastused. Edasi muutub tema lugu aga unikaalsemaks. Mis saab siis, kui selgub, et tema koha riigikogus võib otsustada üksainus valesti vormistatud hääl?

Raamatu esitlus toimub reedel, 28. augustil kell 16.00 Tallinnas Viru keskuse Rahva Raamatu poes. Viktoriat küsitleb raamatu kirjastaja Epp Petrone. Kõik esitlusele tulijad, olge valmis selleks, et ka teilt võidakse küsida: andke üks hea idee, kuidas võiks meie riigis eestlaste ja muulaste lõimumine veel paremini õnnestuda. Raamat on sel päeval esitluspoes 15% soodsam.

Järgmisel päeval, 29. augustil kutsub Viktoria rahvast – oma tööandjat – tutvuma Toompeaga. Kus ja kuidas riigikogu töötab? Kell 11, 13 ja 15 ootab ta oma eestikeelseid tööandjaid; kell 10, 12 ja 14  oma venekeelseid tööandjaid.

Ekskursioonidele tuleb enne (vähemalt reede, 28. augusti õhtuks) registreerida. Seda saab teha meiliaadressil info@petroneprint.ee ja tööpäevadel telefonil 740 4584. Ekskursioonile tuleb kaasa võtta isikut tõendav fotoga dokument ja saabuda varakult, et läbida Toompea turvakontroll.

Omaette üritus tuleb raamatu ilmumise puhul Narvas. “Naised Eesti poliitikast ja naistest Eesti poliitikas” – sel teemal arutleb Viktoria koos Narva kolledži vastse direktori kohusetäitja Kristina Kallasega 3. septembril kell 16.30 kolledži võlvsaalis. Arutelu esimene tund on eesti keeles, kell 17.30 jätkub jutt vene keeles.

Head lugemist!