Taas saab endale meie raamatute arvustamise eest raamatu kinkida

Ilusat jõulukuu algust teile, mõnusat tagasivaatamise ja mõtiskluste aega, head kingituste aega! 🙂 Ning kõige sellega seoses, ka sel aastal tuleb meie “kingi-endale-raamat”-mäng!

Kõik, kes arvustavad detsembrikuu jooksul mõnda meie kirjastuse raamatut oma blogis, palun pange siia kommentaariumisse selle arvustuse link ja/või saatke see aadressil info@petroneprint.ee.

Blogimängu reeglid on järgmised:

– Iga arvustaja saab kingiks ühe raamatu, hoolimata arvustatud raamatute arvust. Valida on järgmiste raamatute vahel:

1) reisiromaan, mis jutustab Lõuna-Ameerikast, “Seitse maailma”
2) Hannes Võrno 70ndate lapsepõlvest rääkiv “Poisi lugu”
3) Epp Petrone ja Dagmar Lambi lühijutud “Meestest, lihtsalt”
4) Dagmar Lambi lühijutud “Naistest, lihtsalt”

– Raamatu saadame tasuta kohale Eesti aadressidele. Välismaa postitasu peaksite siiski ise maksma (või siis jõuluks Eestisse raamatu järele tulema :) ). Ja Tartu inimestele annaksime raamatu meeleldi kätte oma kontoris, kesklinnas, Küütri 16.

– Blogikampaania algab PRAEGU ja lõppeb 31. detsembril, seega jagame raamatuid kingiks arvustuste eest, mis on blogides ilmunud 1. detsembrist kuni 31. detsembrini 2011 (varasemad ja hilisemad blogipostid ei lähe paraku arvesse).

– Kui keegi tahab osaleda, aga tal ei ole oma blogi, siis palun saatke oma arvustus kuni 31. detsembrini aadressile info@petroneprint.ee, me avaldame selle siin kirjastuse blogis vabalt valitud ajal.

– Mida me peame silmas “arvustuse” all? Seda on raske mõõta ja kaaluda, eks. Ütlen lihtsalt, et kirjutage südamest, mis selle raamatu juures meeldis ja/või ei meeldinud, millega sulle see tekst seostus. Ja mitte liiga lühidalt :) .

—-

Aasta lõpus toimuva blogimängu traditsioon on sama vana kui Petrone Print.

Meie kõige esimest, 2007. aasta blogiarvustuskampaaniat saab vaadata siit.

Ja 2008. oma siit.

Aastal 2009 proovisime intervjuu-lingikampaaniat, mida saab kaeda siit.

Ja 2010. aasta blogimäng on siin.

Head sulge ja jääme ootama teie mõtteid. See on autoritele ja kirjastusele väga mõnus aeg, kui saame oma lugejatelt otsest tagasikaja.