Silver Sepa debüütplaadi ja Kristiina Ehini raamatu kaksikesitlus + vabalava

VÄRSKE LOOMING VABAS LOODUSES ehk “LOOMELAEV”

paleontoloogi_paevaraamatSilveri debüütplaat “Mis asi see on?” ja Kristiina “Paleontoloogi päevaraamat” on valmis saanud kevadpurjetamiseks mööda kruusateid, rohumaid ja jõekäänakuid. “Loomelaev” on trubaduurlik plaadiesitluskontsert fantaasiapillidega, lugude jutustamine täis poeetilisi väljakaevamisi, ettearvamatu lõkkeäärne vabalava saabuvas polaaröös. Tuleb üllatuskülalisi lähedalt ja kaugelt ning vabalava on avatud kõigile.

Kui Su südame sahtlitesse on kogunenud loomingut, mida võiksid ka teistega jagada, olgu see pilt, jutt, laul, mõte, luuletus või mis iganes, siis tea, et “Loomelaeva” vabalava ootab Sind väga! Varu aega, et pärast kontserti teiste vabalavaliste ja kuulajatega üllatuslikke etteasteid pidi hommiku poole kulgeda.

“Talvel helistuudios ja kirjutuslaua taga hakkasime unistama aasta kõige lõhnavamast ja rohelisemast eeljaanipäeva-aegsest rännakust, mis oleks täis laule ja lugusid ning kaasmaalasi, kellega oleme ühte ja sedasama talve jaganud ja keda ühendab seesama kevadtung, mis viib meid nelja seina vahelt väja loodusesse talvel valminud loomingut jagama. Seda kaheksa peatuspaigaga retke kutsume “Loomelaevaks”, sest meile kingiti talvel üks vana paadipuri, mille heiskasime elutuppa ning mille all hakkasime suvisest kontsert-retkest unistama. Nüüd heiskame purje igas peatuspaigas ja kutsume kõiki Loomelaevale, et koos silmapiiride poole purjetada.”
Kohtumiseni!
Silver ja Kristiina

* *

*08. juuni VILJANDI /Sepa tn 5 majaase/ kl 21.00*

* *

*09. juuni PÕHJAKA MÕISA ÕU kl 15.00 *
/Vabalaval ka Põhjaka kokad oma hõrgutistega/

*09. juuni KOERU MÕISA ESINE PLATS kl 20.00 *

* *

*10. juuni TÜRI LINNAPARK * kl 20.00

* *

*11. juuni LOONE LINNUS – RAPLAMAAL, KOHILA VALLAS kl 20.00*

Enne kontserti toimub u pooleteisttunnine retk, mida juhatab ÜLO VOOGLAID. Seda korraldab Looduse Omnibuss. Buss matkale ja kontserdile väljub Tallinnast Rahvusraamatukogu eest kl 17.15 ja jõuab tagasi u 23.00.
Bussi info Jaan Riis 5647 6297

* *

*12. juuni RANNA RANTŠO – LÄÄNEMAAL HANILA VALLAS
kl 21.00 *

* *

*16. juuni OBINITSA GALERII “HALLAS KUNN” kl 16.00*

Enne kontserti toimub Obinitsat ja Setumaad tutvustav retk, mida veab KAUKSI ÜLLE. Looduse Omnibuss väljub Obinitsa kl 9.00 Rahvusraamatukogu juurest ning on tagasi Tallinnas umbes 22.00 paiku. Buss võib korjata peale ka inimesi, kes jäävad Tallinna-Obinitsa vahele. Bussiinfo Jaan Riis 5647 6297
* *

*19. juuni SÄNNA KULTUURIMÕIS kl 21.00*

* *
Kontserdid on tasuta.

Kohapeal on võimalus soetada esitletavat plaati ja raamatut või toetada ränd-kontserti annetuskarbi kaudu.

PS Koogid, karaskid, redised, murulauguvõileivad jne on ka auväärt annetus ja panustamine me kõigi mõnusasse õhtusse :).