Roy Strideri raamatuesitluste sari lõpeb Indias

Raamatute “Himaalaja jutud”, “Minu Mongoolia” ning “Punane ja must” autor Roy Strider tuuritab koos laulja Taavi Petersoniga Eesti raamatukogudes. Strider esitleb lugejatele oma hiljuti ilmunud mahukat reisikirja “Mongoolia memuaarid. Tiibeti koertega kullaotsijate jälil” (Varrak, 2012), mida võib käsitleda ka põhjaliku järjena 2009. aastal “Minu” sarjas ilmunud “Minu Mongooliale”.

Taavi Peterson esitleb oma äsja ilmunud albumit “Selges eesti keeles”. Strider tutvustab juba ka uut, veel valmivat, ajaloolise ja perekonnakroonika sugemetega detektiivromaani “Sherlock Holmes Riias”, mille tegevus toimub 1897. aastal Londonis, Venemaa Keisririigi Liivimaa ja Eestimaa kubermangudes ning Sankt Petersburgis.

Kevadel Kopenhaagenis, Salzburgis, Brüsselis ja Zürichis väliseestlastele suunatud raamatuesitlustega alanud ja seejärel Eestis hargnenud ringsõit on jõudnud lugejateni Kärdlas, Jõhvis, Sauel, Abja-Paluojas, Tõrvas, Raasikul, Põlvas, Kohilas, Pärnus, Tarvastus, Rakveres, Valgas. Strideri ringsõit lõpeb Indias.

Ringsõit jätkub:
15. oktoobril Saare maakonna keskraamatukogus (Kuressaares) ja Orissaare raamatukogus
30. oktoobril Kose päevakeskuses
1. novembril Alatskivi lossi sepikojas
6. novembril Elva linnaraamatukogus
15. novembril New Delhis Majnu Ka Tilla tiibeti pagulaste koloonias
17. novembril Dharmshalas Peace Cafè’s