Reisihommik: Horvaatia

Laupäeval, 18. mail kell 12 ootame teid Viru Keskuse Rahva Raamatusse, kus arutleme Horvaatia võlude üle. Ühtlasi tuleb tutvustamisele Sigrid Suu-Peica raamat ​”Minu Horvaatia”.

“Minu Horvaatia” on lugu Sigrid Suu-Peica omapärasest eluperioodist Horvaatias, mis algas talvise erakupõlvega väheasustatud saarel, kus Sigrid oli mitu kuud ainus vabatahtlik, kaaslasteks eesel, lambad ja kaeluskotkad.

Turiste võluvad Horvaatias kõige enam imekaunis, paljude lahtede ja saarekestega rannik ning renessaansiajastu pärandiga linnad. Horvaatia on ideaalne paik väga mitmekesise aktiivse puhkuse jaoks. Tänu vee selgusele on siin ka ülihead sukeldumisvõimalused.
Arheoloogilisi vaatamisväärsusi leidub erinevatest ajastutest – võluvaimad neist on Pula suurejooneline Rooma amfiteater ja Poreči keskaegse linna romantika.

Lisaks “Minu Horvaatia” autorile Sigrid Suu-Peicale ühineb vestlusega ka tuline Horvaatia fänn Eve Kallaste, kes ikka ja jälle Horvaatiasse tagasi satub ja Estraveli Balti tootesuuna direktor Malle Pottsepp, kes jagab praktilisi reisinõuandeid lennupiletite, ööbimiste ja muude vajalike detailide osas. Vestlust modereerib Estraveli turundusdirektor Airi Ilisson-Cruz.

Reisihommiku otse- ja järeljälgimine on võimalik nii Petrone Prindi kui ka Estarveli ja Rahva Raamatu Facebooki kaudu.
Facebooki sündmuse leiate siit.

Kohtumiseni Rahva Raamatus!

Subscribe
Notify of
0 Kommentaari
Inline Feedbacks
View all comments