Meie uudiseid :)

Selline uudiskiri läks meie lugejatele. Muide, kes soovib meilt uudiskirja saada oma postkasti, selleks tuleb klikata www.petroneprint.ee paremas ülanurgas vastava ikooni peal.

Liina Org ja Epp Petrone esitlevad “Minu Surinamet
Sel kolmapäeval,18. juulil kell 18 ootame raamatuhuvilisi Tallinna, Viru Keskuse Rahva Raamatu poodi, et esitleda seal raamatut ühest eksootilisest Lõuna-Ameerika riigist. “Minu Suriname” autori Liina Oruga vestleb Epp Petrone. Kavas on fotod-jutud illegaalsetest kullakaevandustest, uputatud vihmametsadest, metsaneegrite ja indiaanlaste küladest, kilpkonnakolooniatest ja muust põnevast, maitsta pakume Suriname-päraseid küpsetatud banaane.
Alanud nädalal ilmub ka järgmine “Minu” sarja raamat, seekord “Minu Vietnam”, mis on Aasiat beebi ja seljakotiga avastama läinud Kristina Kallase kogemuskiri.

 
Lisaks on kohe ilmumas meie uus värviraamat, Maara Vindi piltidel põhinev “Teeaur ja kohviaur”. Seda raamatut esitleb Maara Vint koos oma isikunäituse avamisega Tallinnas Pikal tänaval Lastekirjanduse Teabekeskuse majas 1. augustil kell 16.

Mõnusat suve ja head lugemist!