Epp Petrone uutest õppekaartidest

Epp Petrone, autor: Mulle tuleb vahel meelde käesoleva sajandi algusest üks naljaga saadetud kirjake. Suhtlesin toona ühe mõnusa (välis)eestlasega, kes saatis noodi: “Nägin täna öösel unes, et sa olid teinud mingeid lauamänge, pealt paistis sinu nimi! Ja midagi, kus oli sinu ja Justini nimi. Need olid väga ägedad ja populaarsed.”

Mulle jäi see kirjake meelde. Sel ajal polnud ma mitte ühtegi raamatut avaldanud. Aga tore oli teada, et inimene on näinud unes midagi ägedat ja populaarset, mille peale oli trükitud minu nimi :). Ja midagi, mille peal oli minu ja Justini nimi.

Edasi… läksid aastad ja tulid raamatud, neile oli peale trükitud mu nimi. Või Justini nimi. (Aga mitte kunagi mõlemad koos.) Ja mitte kunagi ei tulnud mitte ühtegi lauamängu… Tõsi, ma olen võimalikele lauamängudele vahel mõelnud küll. 

Nii et kes teab?

Algatuseks aga selline: õppekaardid, millele mõtlesin välja (õigemini tuletasin meelde) kuus erinevat mänguvõimalust.

Ideedega on, nagu on. Kas hakkavad toimima või ei? Seda ei tea keegi. Sisemise kahtluskontrolli läbinud ideed tuleb teoks teha ja anda inimestele. Palun, võtke! Kas te hakkate neid kasutama? Kas neid on vaja? Kas veel midagi sellist on vaja? See on teie otsustada.

Mul on tegelikult mitu ideed veel.

Ja äkki läheb varsti ka see ammune unenägu täide!

Subscribe
Notify of
0 Kommentaari
Inline Feedbacks
View all comments