Arvusta meie raamatuid ja… kingi endale raamat :)

Ka sel aastal tuleb meie “kingi-endale-raamat”-mäng!

Kõik, kes arvustavad mõnda meie kirjastuse (www.petroneprint.ee) raamatut oma blogis, palun pange siia kommentaariumisse selle arvustuse link ja/või saatke see aadressil info@petroneprint.ee.

Auhinnaks on kõigile blogiarvustajatele seekord üks raamat, ja väga väärt raamat: nimelt Sandra Steingraberi “Mina olen ookean”. Selle autor on ühtaegu doktorikraadiga ökoloog, luuletaja ja võitlev keskkonnahoolik. Ta
kirjeldab läbi oma raseduse kõiki neid olulisi keskkonnateemasid, mis inimese kehasse kokku jooksevad. Lisan omalt poolt, et seda raamatut võiks lugeda igaüks (vähemalt kõik need, kellele minu “Roheliseks kasvamine” hinge läks). See on muide raamat, mis näeb soliidne ja eriline välja (käisin talle vahepeal pai tegemas ja mõtlesin, mida veel öelda): taaskasutatud krobeline paber ja pappkaaned, looduslikud värvid. Sellist raamatut toota on muide palju kallim kui nö tavalist raamatut.

Blogikampaania reeglid on järgmised:

– Iga arvustaja saab kingiks ühe raamatu (nii et võite kirjutada kas ühest või kümnest raamatust, kingiks on seekord ikka seesama väärtteos “Mina olen ookean”).

– Saadame tasuta kohale raamatu Eesti aadressidele. Välismaa postitasu peaksite siiski ise maksma (või siis jõuluks Eestisse raamatu järgi tulema :)). Ja Tartu inimestele annaksime raamatu meeleldi kätte oma kontoris, kesklinnas, Küütri 16.

– Blogikampaania algab PRAEGU ja lõppeb jõuluks, seega jagame kingiks seda raamatut arvustuste eest, mis on blogides ilmunud 25. oktoober kuni 25. detsember. (varasemad ja hilisemsad blogipostid ei lähe paraku arvesse.)

Ja veel! Võtke ka teadmiseks, et kõik raamatu kirjutanud inimesed alati janunevad tagasiside järgi – ikka tahaks lugeda, mis mõtteid su kirjapandu on inimestes äratanud, kuidas nemad seda mõistavad… Nii et – kirjutage ikka!

Kui keegi tahab osaleda, aga tal ei ole oma blogi, siis palun saatke oma arvustus info@petroneprint.ee, me avaldame selle siin kirjastuse blogis.

Mida me peame silmas “arvustuse” all? Seda on raske mõõta ja kaaluda, eks. Ütlen lihtsalt, et kirjutage südamest, mis selle raamatu juures meeldis ja/või ei meeldinud, millega sulle see tekst seostus, ja mitte liiga lühidalt :).

—-

Aasta lõpus toimuva blogimängu traditsioon on sama vana kui Petrone Print :).

Meie kõige esimest, 2007 aasta blogiarvustuskampaaniat saab vaadata siit:

http://eppppp.tahvel.info/2007/11/14/teeks-uhe-blogimangu/

Ja 2008 oma siit: http://eppppp.tahvel.info/2008/12/03/alustagem-uut-blogiarvustusmangu-kirjuta-ja-kingi-endale-raamat/

Aga mullu proovisime intervjuu-lingikampaaniat, mida saab kaeda siit:

http://eppppp.tahvel.info/2009/11/03/alustame-blogikampaaniat-postita-viis-linki-ja-kingi-endale-raamat/