Anne Vetiku raamatu “Minu Goa” esitlus

Ootame sind kolmapäeval, 23. veebruaril kell 18.00 Anne Vetiku raamatu „Minu Goa. Päike, penid ja piña colada” esitlusele Viru Keskuse Rahva Raamatus! Autoriga vestleb Heinrich Sepp.

Olen jõudnud Goa lennu väravasse. Siin on viiekümnendates aastates tädid esoteerilise tulukesega pilgus, kaelas korralikult energiaga laetud kristallehted. Seina äärde põrandale on pesa teinud päevinäinud rastapatside ja kõrvatunnelitega selja-kotirändurid, kapsaks loetud „Lonely Planet“ näpus. Vene rahvusest inimesed joovad rõõmsalt viina ja arutavad, kas sel aastal on kohapeal kõik vanaviisi või tõstis majaperemees hinda. Valgustatud nägudega joogatarid teevad väikest lennueelset venitust ja karmapuhastust. Sealsamas istub, kallis läpakas süles, IT-guru, kes lendab koju vanaema sünnipäevale ja kirjutab veel viimaseid koodiridu. Veidi närviline keskealine paar, safaririided seljas ja Taj Mahali tutvustav brošüür käes, vahib kogu seda tsirkust, nägudel ilme: „Äkki oleks pidanud ikka Türki minema?“ Aga mina?Olen Anne, moe- ja kunstikriitik, juhtinud paari telesaadet, rännanud maailmas siin ja seal, murdnud teel mõned südamed ja muidugi ka enda oma. Nüüd olen astumas Goa lennukile, plaanides lähema kuue kuu jooksul tegeleda keskkonnateemadega ning eelkõige varjupaigakoerte kantseldamisega.

Esitluse päeval on raamat 10% soodsam kohapeal ja Rahva Raamatu e-poes.

❌ Üritusel kontrollitakse COVID-tõendit vaktsineerituse või läbipõdemise kohta. Esitlusel viibides palume kanda maski. Järgime üheskoos Terviseameti nõudeid: https://bit.ly/Kehtivad_piirangud

Kohtumiseni Rahva Raamatus! 

Subscribe
Notify of
0 Kommentaari
Inline Feedbacks
View all comments