Sada killukest “Minu” sarja sajanda raamatu puhul, vol. 8

Varem on oma killud kirja pannud kirjastaja Epp Petrone, endine kirjastaja Kairit Lillepärg, tootmisjuht Tiina Tammeorg, kirjastaja ja peatoimetaja Triinu-Mari Vorp ja endine assistent Dagmar Lamp, autor Justin Petrone ja autor-toimetaja Anna-Maria Penu.

Seekord jagab oma kilde Petrone Prindi kirjastuse assistent Mariliis, kellega kohtute suure tõenäosusega siis, kui meie kirjastusse (Tartus, Küütri 16) külla tulete, ja kelle käed on tõenäoliselt mängus olnud, kui meie e-poest endale koju raamatupaki olete tellinud.

89.

Käime kirjastusega laatadel. Meid tasub otsida kevadel Tartus Prima Vista raamatulaadalt ja Tallinnas rahvusraamatukogu laadalt. Detsembrikuus oleme alati raamatunädalal rahvusraamatukogus. Satume mujale ka ja anname sellest oma Facebooki lehel ikka teada. Otsige meid üles, sest meile meeldib kohtuda lugejatega. Ja laadal on soodsad laadahinnad. 😉
Laadal kuuleb toredaid küsimusi. Kõige sagedamini küsitakse: “Milline on parim raamat “Minu” sarjas?” Vastust ei ole, sest igal inimesel on oma maitse. Seesama raamat on ühe lemmik ning teise meelest nii hull, et – tsiteerin lugejat – “kaine peaga poleks lõpuni lugenud”.
90.
Külla saab meile tulla ka Tartus kontorisse, mis on samal ajal pood. Maksta saab nii kaardiga kui ka sularahas. Siin on maailma kõige laiem valik Petrone Prindi raamatuid ja sageli leidub ka autogrammiga raamatuid.
Isiikliku pühenduse saab muidugi küsida autorilt ka otse, näiteks esitlusel.
Mõnus on vahel e-poe kaudu ostu tegijaid üllatada: nad ei teagi, et neile saabub koju raamat, kus on sees autori autogramm.
91.
Vahel ikka imestatakse, et pöördun ju otse kirjastusse, aga ikka raamatut ei saa. Nii see on, kõiki ilmunud raamatuid meil endal ka enam saadaval ei ole, ka kogu “Minu” sarja mitte. Tiraažid saavad lihtsalt ühel hetkel otsa ja uued raamatud tulevad peale, kõiki aina juurde trükkida ei ole mõtet ja siis tuleb huvilised suunata antikvariaatidesse. Minu poolt soovitus: kui teil on kindel soov sarja koguda, siis ei tasu ostuga liiga hilja peale jääda.
92.
Ehk soovite autorit külla kutsuda? Oskame anda nõu, kuidas autoritega kontakti saada, et nad raamatukokku, kooli või mõne muu seltskonna kogunemisele kutsuda, oma raamatust rääkima. Sageli on võimalik seda teha koos seinale jooksvate fotodega.
Ja teame, et enamik meie autoreid on väga rõõmsad võimaluse üle lugejatega kohtuda.
Subscribe
Notify of
0 Kommentaari
Inline Feedbacks
View all comments