„Meie Eesti“ ukraina keeles

Kevad on Eestisse ja ka meie kirjastusse toonud rahvusvahelisi tuuli… Koostöös Ukraina vabatahtlikega tõlkisime-avaldasime kiirelt Epp Petrone Eestit tutvustava lasteraamatu, mis on nüüd saadaval ukraina keeles: „Naša Estonija“, hind on vaid 5.90, seda saab nii ise osta kui ka annetada otse MTÜ-le Eesti Pagulasabi.
Epp Petrone kirjutab siin täpsemalt, mismoodi arenes idee see raamat kiirelt teha: „Kuidas sündis helikiirusel ukrainakeelne „Naša Estonija““.

Lisaks tõlkis sama meeskond „Meie Eesti töövihiku“ lühiversiooni ukraina keelde, see on kättesaadav tasuta välja trükkimiseks siin.

Suur tänu Grano kiirtrükikojale kiire töö eest! Ja suur tänu Maxima poeketile selle eest, et viis aastat tagasi teostusid „Meie Eesti“ ning venekeelne „Naša Estonija“. „Need raamatud on minu meelest üks paremaid lõimumisprojekte, mis Eestis üleüldse olnud on,“ sõnab raamatu autor Epp Petrone. „Nüüd loodetavasti aitab ukrainakeelne „Naša Estonija“ samamoodi kaasa, et me oleme kõik ühel pildil ja elame ühel maal. Nagu ütleb raamatu peategelane Anna ühes loos: „Me oleme kõik inimesed.“

Subscribe
Notify of
0 Kommentaari
Inline Feedbacks
View all comments