Töö- ja puhkeviisaga maailma vallutamise reisihommik

Rahva Raamat, Estravel ja Petrone Print kutsuvad sind reisihommikule!
Seekordsel erilisel reisihommikul tuleb jutuks viisabürokraatia, selle eripärad ja nõksud ning erinevad töövõimalused pärast seda, kui viisa on saadud: suusakuurordid, arbuusifarmid, koertelaagrid, aga ka reklaamides osalemine, mis võib hiljem aastateks passiivse sissetuleku anda.

Vestlusringis osaleb Estraveli Austraalia tütarettevõtte Aero Travel vanemreisikonsultant Relika Williams, kes on töö- ja puhkeviisaga töötanud-rännanud nii USAs kui ka Austraalias. Relika on läbi viimase aastakümne vormistanud lennupileteid ning jagab väärtuslikke soovitusi noorte tööviisade vormistamise kohta nii Austraaliasse, USAsse, Kanadasse kui ka Uus-Meremaale.
Oma tegemistest ja töökogemusest Uus-Meremaal suusainstuktorina ja baristana räägib mitme noorteraamatu autor Ene Sepp ning elust ja olust Alaskal “Minu Alaska” autor Maria Kupinskaja.
Vestlust modereerib Estraveli turundusjuht, viis aastat Austraalias elanud (ja samuti noorte tööviisaga oma rännakut alustanud) ning “Minu Austraalia” kirjutanud Airi Ilisson-Cruz.

Eestlaste hulgas populaarsete sihtkohtade ja kogenud reisisellidega hommikud toimuvad Rahva Raamatu, Estraveli ja Petrone Prindi ühissündmusena Viru keskuse IV korrusel Rahva Raamatus laupäevahommikuti üks kord kuus.

Subscribe
Notify of
0 Kommentaari
Inline Feedbacks
View all comments