“Minu Egiptuse” esitlus Tallinnas

Selle aasta viimane reisihommik lennutab meid laupäeval, 15. detsembril kell 12 Viru keskuse Rahva Raamatus Egiptusesse! Soe Punane meri ja külalislahked kuurordid lausa kutsuvad maagilist ja päikeselist Egiptust avastama.

Egiptusest mõeldes turgatavad esimesena pähe püramiidid, päike, liiv ja türkiissinine värviliste korallidega meri, kuid kui paljud on mõelnud seal elamisest? “Minu Egiptuse” autor Sandra Peets just sinna koliski. Ta elas kahes kohas: Punase mere ääres paiknev Hurghada on eestlastele tuttav ja küllaltki läänelik kuurortlinn ning Ülem-Egiptuse linn Luxor äärmiselt konservatiivne ja klannikultuuril rajanev asula.

Sandrat tervitas Egiptuses kultuurišokk – koduseinte vahele varjuvad naised, piiratud liikumisvabadus ja lõputu trall pulmade ümber. Kohalike tõekspidamiste mõistmine võttis aega, kuid lõpuks saadi sinasõpradeks.

Egiptuse-teemalisel reisihommikul vestlevad raamatu “Minu Egiptus” autor Sandra Peets ning Estraveli rühmareiside toote- ja müügijuht Terje Tellis. Vestlust modereerib ajakirjanik Inga Raitar.

Nagu reisihommikutel juba tavaks saanud, toome unimütsideni otseülekande nii Rahva Raamatu, Petrone Prindi kui ka Estraveli Facebooki lehel ning hiljem ka järelevaatamises.

Kohtumiseni juba reisihommikul!

Subscribe
Notify of
0 Kommentaari
Inline Feedbacks
View all comments