“Minu Austria” esitlus Tallinnas

Laupäeval, 16. veebruaril kell 12 ootame teid Viru keskuse Rahva Raamatusse järjekordsele virtuaalreisile! Seekord kihutame Austria suusamägedesse. Oma värsket raamatut “Minu Austria” tutvustab Liina Mittermayr, vestlust modereerib Ingrid Veidenberg.

“Minu Austria” autor Liina Mittermayr töötas Alpides suusainstruktorina. Tema teab, kuidas algajat suuskadele saada, ja ka seda, kuidas edasijõudnu saab areneda. Ta teab aga ka palju muud, otse Euroopa südamest. Praegu töötab Liina pagulastega.

Hommikut juhib Laupäevaleht LP peatoimetaja Ingrid Veidenberg. Just Austria mägedes proovis ta esimest korda suusatamist ja kaotas mägedele oma südame. Suusamägede sõltuvusest ja selle sõltuvuse mõnusast rakendamisest me räägimegi.

Praktilist reisinõu jagab 17 aastat suusareiside müügiga tegelenud suusafänn, Estraveli sõsarfirma Mainor Traveli reisibüroo suusareiside tootejuht Garmen Heinsalu.

Kas, kuidas ja millal minna reisile Austriasse? Kuhu ja kuidas Austrias minna? Mis on Austria mägede plussid ja miinused? Otsime vastuseid Estraveli, Petrone Prindi ja Rahva Raamatu ühisjõududega.

Reisihommiku otse- ja järeljälgimine on võimalik nii Estraveli, Petrone Prindi kui Rahva Raamatu Facebooki kaudu.

Subscribe
Notify of
0 Kommentaari
Inline Feedbacks
View all comments