Mood .

Ilmunud
09.2015

Nende kaante vahelt leiate 70 eeljoonistatud värvimislehte. Te saate neid plokist ükshaaval eemaldada, isikliku kaustiku vahel kaasa võtta ja sobival hetkel värvida, näiteks koosolekul või rongis, lasteaias või kooli(vahe)tunnis. Võite kasvõi koos terve sünnipäevaseltskonnaga värvipeo teha – igaüks saab valida just talle meelepärase lehe. Valmis töödest saate näiteks ühise väljapaneku teha või need endale koju seinale panna.

Meie lehed meeldivad igas vanuses inimestele, lastele, emadele-isadele, noortele ja vanadele. Sageli vajame kõik veidi lohutust ja meelte rahustamist. Kuidas saada igapäevarutus taas kokku oma päris-minaga? Proovige – astuge sisse meie maagilisse maailma!

Siin lehtedel on kõikvõimalikku moodi. Valige, mis teile täna sobib, ja looge oma unistuste värvi garderoob. Reegleid ei ole. Võite kasutada pliiatseid, vildikaid, pastelle, guašše… Vähehaaval saabub rahu ja pildid ärkavad ellu, viies teid uude seisundisse. Kümme minutit värvimist iga päev aitab säilitada meelerahu ehk zen-seisundit.

Head zeni!

Originaali tiitel: Series: Blocs Anti-Stress
Title: INSPIRATION MODE
© Dessain & Tolra / Larousse 2015
EAN 13: 978-2-29-5005304

Kirjastajad: Isabelle Jeuge-Maynart ja Ghislaine Stora
Vastutavad toimetajad: Stéphanie Auvergnat ja Florence Pierron-Boursot
Toimetaja : Barbara Janssens
Kaas ja makett : Fanny Tallégas
Köide : Geneviève Wittmann

Eestikeelse raamatu väljaandja © Petrone Print 2015
Trükikoda: Greif OÜ
ISBN 978-9949-556-31-1

Kommentaarid