Otsime “Minu Tallinna” kaanefotot

Kirjastus Petrone Print korraldab konkursi leidmaks kaanefotot populaarses “Minu” sarjas maikuu lõpus ilmuvale “Minu Tallinnale”. Raamatu autor on Terhi Pääskylä-Malmström – soome päritolu ajakirjanik ja tõlkija, kes on õppinud Tallinnas kohvi jooma ja unistab Soome lahe tunnelist.

Terhi kirjutab nii: “”Minu Tallinn” on lugu sellest, kuidas üks soomlanna keset nõukogude propagandat varateismeliseks sirgus, siis Eestisse ära armus ning Helsingi ja Tallinna vahel pendeldama hakkas. See on lugu Tallinna mägede võlust ja vanalinna saladustest, gaasipliidil kärssavatest pelmeenidest ja kurgus kõrvetavatest Millimallikatest, Toompeal vaaruvatest purjus põtradest ja laulupeol poetatud pisaratest, kobadest ehitusmeestest ja täiuslikest Eesti naistest, kaitsmata kõrvadest ja Eesti Nokiast, kaugtöökontoritest ja kinnisvaraotsingutest, kärmetest eestlastest ja aeglastest soomlastest, südamesõpradest ja veebiajalehtede kommentaariumitest. Vahele ka veidi jutte võlgade tagasi nõudmisest, tõsielusarjast ja bordellist… Aga eelkõige on see lugu armastusest linna vastu, mis tegi minust selle, kes ma praegu olen.”

Kaanefoto või fotolink tuleks saata kirjastusse e-posti aadressil info@petroneprint.ee, märksõnaga “Minu Tallinn”. Pilte ootame kuni 20. aprillini. Võitja saab kirjastuselt preemiaks kümme vabalt valitud raamatut.

Raamatut “Minu Tallinn” esitleme juuni alguses Tallinnas. Peagi tuleb ka täpsem info.