Kutsume Kuubasse! Reisihommik “Minu Kuuba” rütmis

Ilusat septembrilõppu! Loodetavasti jõudsite eelmise hooaja jooksul harjuda meie reisihommikutega, mis on tulnud selleks, et traditsioonina jääda.
Nimelt kohtuvad kord kuus meie autorid ning teised rännusellid ja -eksperdid Viru keskuses Rahva Raamatu poes, et virtuaalselt kusagile rännata ning oma rännaku käigus teistele nippe-nõuandeid jagada.

Uue reisihommikute hooaja avame laupäeval, 29. septembril kell 12, sihtkohaks on Kuuba ning reisijuhtideks neli Kuuba-huvilist: multitalent Hardi Volmer, Estraveli turundusjuht Airi Ilisson-Cruz, rännutark Ivo Tšetõrkin ja värske “Minu Kuuba” autor Rain Urbsalu.

Miks just Kuuba? Rain Urbsalu vastab sellele raamatus: “Kuuba on eriline koht planeedil. Teist sellist kombinatsiooni ei ole: nõukogude aja hõnguline lõbus minevikumäng kirglikus Kariibi mere soustis.” Rain jättis oma finantskonsultandi töö Eestis ning kolis Kuubasse keelt ja elu õppima.

Kohtume reisihommikul! (Kes kohale tulla ei saa, sellele teadmiseks: kõik meie reisihommikud on Facebookis otsejälgitavad ning hiljem järelvaadatavad.)

Subscribe
Notify of
0 Kommentaari
Inline Feedbacks
View all comments