California reisihommik ja “Minu California” uustrüki esitlus

Seekordne reisihommik lennutab meid 21. oktoobril USA läänekaldale, päikeselisse Californiasse! Ikka koostöös Rahva Raamatu, Estraveli ja Petrone Prindiga.

Reisihommikul esitleb Ede Tamkivi oma raamatu „Minu California“ uustrükki. Raamatu uues epiloogis rändab Ede mitme aasta järel tagasi Californiasse ning kirjeldab, mis on saanud sealsetest tuttavatest kohtadest. Ede kolis California läänerannikul asuvasse Palo Altosse 2012. aasta suvel tänu ettevõtjast abikaasa Sten Tamkivi õpingutele Stanfordi ülikoolis, samuti alustas seal kooliteed nende kaks last.

Reisihommiku vestlusringis osalevad lisaks raamatu autorile Ede Tamkivile ka Ede abikaasa Sten Tamkivi ja Estraveli lennupiletite müügidirektor Mauri Saarend. Vestlusringi moderaator on pikalt USA-s elanud ajakirjanik Neeme Raud. Kuhu Californias lennata ja millal? Millised rahvuspargid tasuks ette võtta? Mil moel kohapeal liikuda? Milliseid öömaju eelistada? Kõigile neile praktilistele küsimustele otsime vastuseid, aga lisaks otsime ka lihtsalt California päikeselist olemust. Millised on need inimesed, kes seal elavad? Mismoodi muutis sealne elu perekond Tamkivi enesetunnetust?

Kes kell 12 veel samme Viru Keskuse Rahva Raamatusse seada ei jõua, siis otseülekannet pühapäevahommikuste pannkookide kõrvale saab jälgida nii Rahva Raamatu, Petrone Printi kui ka Estraveli Facebooki lehel ning hiljem ka järelvaatamises.

Kohtumiseni Viru Keskuse Rahva Raamatus 21. oktoobril kell 12!

Subscribe
Notify of
0 Kommentaari
Inline Feedbacks
View all comments