Epp Petrone uus raamat, meie jõulukampaaniad ja üllatus “Minu” sarjas

Täna saatsime välja meie uudiskirja.

Meie kirjastuselt on jõulukuul uusi üllatusi.

Ilmunud on Epp Petrone lasteraamat “Jassi pass”. Autor kirjutab raamatu sünniloost meie blogis. Teine üllatus on aga “Minu” sarja huvilistele: nüüd on teil võimalik kirjutada enda “Minu reisipäevik”, valida saab kolme erineva kujundusega märkmiku vahel.

Alanud on meie detsembrikuised kampaaniad. Kuni 31. detsembrini on meie e-poes enamik raamatuid 25% soodsamad. Kes aga soovib kinkida iseendale raamatu ja autorile arvustuse, see võiks osaleda meie arvustuste kampaanias, sellest saab lähemalt lugeda meie blogist.

Kohtume ka jõululaatadel! Epp ja Justin Petrone on oma raamatute ja lugemistunniga 7. detsembril New Yorgi Eesti Maja jõululaadal. Ülejäänud kirjastus on aga kohal 10.-14. detsembril Tallinnas, Eesti Rahvusraamatukogus jõululaadal. 14. detsembril oleme oma raamatutega jõululaadal Haapsalu kultuurikeskuses.

Aasta lõpus on tulemas veel raamatuesitlusi ja autoriõhtuid. Rahvusraamatukogu 6. korruse näitusesaalis esineb 12. detsembril kell 17 “Minu Jakuutia” autor Aimar Ventsel. Ning 12. detsembril esitleme Narvas Katri Raigi raamatut “Minu Narva” – sellest aga täpsemalt järgmise nädala uudiskirjas.

Täpsem info

“Jassi passi” kohta: Epp Petrone, epp@petroneprint.ee

“Minu Narva” kohta: Kairit Lillepärg, kairit@petroneprint.ee

Jõululaatade ja “Minu reisipäeviku” kohta: Tiina Tammeorg, tiina@petroneprint.ee