Selleaastane blogikampaania ‒ kingi endale raamat 2012

Jätkame oma traditsiooni ja kuulutame välja aastalõpu-blogikampaania.

Kõik, kes arvustavad alates 16. novembrist kuni 31. detsembrini mõnda meie kirjastuse raamatut oma blogis, palun pange siia kommentaariumisse selle arvustuse link koos arvustaja kontaktiga ja/või saatke see link aadressil info@petroneprint.ee.

Blogimängu reeglid on järgmised:

– Iga arvustaja saab kingiks ühe raamatu, hoolimata arvustatud raamatute arvust.

– Arvustusse tuleb lisada arvustatava raamatu link (st link raamatule meie koduleheküljel).

– Kui keegi tahab osaleda, aga tal ei ole oma blogi, siis palun saatke oma arvustus kuni 31. detsembrini aadressile info@petroneprint.ee, me avaldame selle siin kirjastuse blogis vabalt valitud ajal.

Kingiks on valida järgmiste raamatute vahel:

1) “Aja loo” sarjast Hille Karmi “Taevas ja Maa” ‒ lugu kirikuõpetaja peres kasvamisest, 1950.-1960. aastatest;

2) Anna-Maria Penu reisiromaan “Kes kardab Aafrikat?” ‒ ühiskonnakriitiline lugu Ugandast, kohast kus autor töötas kohalikus päevalehes;

3) Epp Petrone “Muinasjutud armastusest” ‒ rikkalikult illustreeritud muinaslood, mida on Epp jutustanud oma lastele ja nende sõpradele ning sellesse raamatusse;

4) Kati Murutar “Projektilaps Pärnust” ‒ veel üks “Aja loo” sarja lugu, seekord 1970.‒1980. aastatest, ühe vastuolulise inimhinge kujunemisest selle ajastu taustal;

5) meie värviraamatute trio: Maara Vindi ja Villu Kase “Teopoiss Theo”, “Veealune loss” ning “Kohviaur ja teeaur” ‒ kolm muinasjuttu, millel juures värvimist ootavad pildid.

 

– Raamatu saadame tasuta kohale Eesti aadressidele. Välismaa postitasu peaksite siiski ise maksma (või siis jõuluks Eestisse raamatu järele tulema :) ). Tartu inimestele annaksime raamatu meeleldi kätte oma kontoris, kesklinnas, Küütri 16, avatud tööpäeviti 11-15.

– Blogikampaania algab PRAEGU ja lõppeb 31. detsembril, seega jagame raamatuid kingiks arvustuste eest, mis on blogides ilmunud 16. novembrist kuni 31. detsembrini 2012 (varasemad ja hilisemad blogipostid ei lähe paraku arvesse).

– Kirjutage südamest, mis arvustatava raamatu juures meeldis ja/või ei meeldinud, millega sulle see tekst seostus. Ja mitte liiga lühidalt, ikka parajalt :). Võite vaadata meie kodulehelt erinevate raamatute all olevaid arvustusi.

 

Aasta lõpus toimuva blogimängu traditsioon on sama vana kui Petrone Print.

Meie kõige esimest, 2007. aasta blogiarvustuskampaaniat saab vaadata siit.

Ja 2008. oma siit.

Aastal 2009 proovisime intervjuu-lingikampaaniat, mida saab kaeda siit.

Ja 2010. aasta blogimäng on siin ning 2011. aasta oma siin.

Head mõttejooksu kõikidele! Nii autorid kui kirjastus ootavad huviga!