MinuJeruusalemma_esikaaned

Neljapäeval, 15. jaanuaril kell 18 on Tartu linnaraamatukogus külas “Minu Jeruusalemma” autor Heilika Pikkov. Autoriga vestleb Epp Petrone.

Kommentaar

 1. Tere!
  Kas seda üritust Tallinnas ka toimub?
  K.

  1. Katariina, Tallinnas oli meil esitlus detsembris, aga raamatupoes. Aga täiesti võimalik, et tulevikus jõuab autor ka Tallinnas veel vestlusõhtu teha.

 2. Tere!
  Kõigepealt tahan öelda Teile aitäh, et olemas olete- olen väga palju mõnusaid ja erilisi hetki Teie raamatute seltsis veetnud.
  Mul on selline küsimus, kas oskaksite soovitada Minu-sarja raamatuid ka koolilastele (näiteks 7.-9. klassile; 10.-12. klassile) ja milliseid konkreetselt?
  Edu Teile!
  Tervitades Maren

  1. Tere, Maren!

   Aitäh heade sõnade eest! Kõige paremini sobib ilmselt “Minu Tšiili”, mis jutustab vahetusõpilase elust. Ja veel näiteks vabatahtlikku tööd kirjeldav “Minu Toba”. Palju on muidugi ka n-ö üldharivaid raamatuid, mida tasub kindlasti ka õpilastel lugeda: “Minu Ameerika”, “Minu California”, “Minu Gruusia”, “Minu Guatemala”, “Minu Horvaatia”, “Minu Island”, “Minu maailmameri”, “Minu Narva”, “Minu Soome”, “Minu Ungari” – need ehk sobiksid teemade poolest enim. Loodame, et saite mõtteid.

 3. Lisan, et “Minu Alaska” sobiks ka.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga