Kuidas osta?

Meie e-poest ostmiseks ei pea tegema kasutajakontot, piisab vaid sobiva(te) toode(te) väljavalimisest ja ostukorvi lisamisest. Üleval paremal pool nurgas on luup, mille kõrval märksõna “otsi” – selle abil saab soovitud raamatud leida. Kõik tooted leiab ka e-poest, mille saab valida ülaribalt.

Poes on näha meie tooted koos hinnaga, kõrvalt saab valida ka koguse.

Kui tooted on välja valitud, võib edasi liikuda ostukorvi. Ostukorvis saab sisestada ka kampaaniakoodi.

Järgmisena tuleb valida tarne- ja makseviis.

Kui tellimus on kinnitatud, saab arve endale alla laadida.

Kuidas maksta?

Maksta saab pangalingi kaudu, arvega või pakile ise järele tulles kohapeal.

Pangalingiga maksmiseks tuleb nimekirjast valida sobiv pank: Swedbank või SEB. Pärast tellimuse kinnitust suunatakse Sind internetipanka, kus on olemas täidetud maksekorraldus. Pärast makse tegemist peab pöörduma tagasi kaupmehe juurde.

Kui Sa ei ole Swedbanki või SEBi klient, kirjuta meile oma tellimus aadressile pood@petroneprint.ee ja saadame arve, mille saab tasuda endale sobival viisil.

Kuidas pakid kohale jõuavad?

Tarneviisi saab ise valida: Eesti Post (nii Eestisse kui välismaale), Itella Smartpost, Omniva pakiautomaat või Tartus elades ise järele tulemine.

Kui valisid ise järele tulemise, siis seda saab teha Tartus – asume Küütri 16 sisehoovis. Oleme avatud igal tööpäeval kell 10–16.

Kui palju tuleb maksta saatmise eest?

Eesti-siseselt on Eesti Posti kaudu ühe raamatu postikulu 1,50 eurot, kahe raamatu puhul 2,50 eurot ja kolme ning enama raamatu puhul 3 eurot.

Omniva pakiautomaati saatmine maksab 2,52 eurot ja Smartposti automaati saatmine 2,70 eurot.

Välismaale tellides on Eesti Posti kaudu ühe raamatu postikulu 6 eurot, kahe raamatu puhul 10 ja kolme ning enama raamatu puhul 15 eurot.