Paul ja paps Susanne Weber

Ilmunud
03.2016

Lood ettelugemiseks

Paul ja paps proovivad ekskavaatorisõitu, käivad muuseumis ja tsirkuses, vaatavad ronge, valmistavad emmele sünnipäevakooki, söövad erilist jäätist, teevad rüütlitele vanni ja võtavad koos ette palju muud huvitavat. Vahel kimbutab Pauli ka paha tuju, aga kõigest saab üle.

20 lühikest, ettelugemiseks mõeldud lugu jutustavad lasteaialapse Pauli ja tema isa argipäevast südantsoojendavalt, lõbusalt ja eelkõige ausalt.

***

Saksakeelne “Paul und Papa” võitis Leipzigi raamatumessil laste- ja noorteraamatute Lugemiskompassi (Lesekompass) auhinna. Auhinda annavad välja Leipzigi raamatumess ja Saksa lugemise sihtasutus Stiftung Lesen lasteraamatutele, mis propageerivad lugemist ja pakuvad lugemisoskuse arendamiseks loomingulisi viise. Lugemiskompassi auhinnaga käib kaasa raamatukaanele pandav kleeps, mis soovitab raamatut lapsevanematele ja lastega tegelevatele inimestele.
Auhinda jagatakse kolmes vanuserühmas: raamatud 2–6aastastele, 6–10aastastele ja 10–14aastastele. “Paul und Papa” võitis selle kõige nooremas vanuserühmas.

Paul_ja_paps1

 

Paul_ja_paps2

 

Paul_ja_paps3

Original title: Paul und Papa
Mixtvision Verlag © 2015, Germany
Translation rights arranged through VeroK Agency, Barcelona, Spain

Eestikeelse raamatu väljaandja: © Petrone Print OÜ, 2016
www.petroneprint.ee

Tõlkija: Lea Ellert
Keeletoimetaja ja korrektor: Triinu-Mari Vorp
Küljendaja: Aive Maasalu

Trükk: Greif OÜ

ISBN 978-9949-556-67-0

kõva kaas, 148 x 215 mm
72 lk

Läbi müüdud

Samalt autorilt:Susanne Weber

Kommentaarid