Näpsud esikaas

Ilmunud
01. 2017

Elasid kord Näpsud – Sokike, Kindake, Rätike ja Padjake. Kindake mängis, et nööp on autorool. Sokike veeretas lõngakera, nagu oleks see pall. Kui Sokike ja Kindake Rätikesega kohtuvad, tuleb mängu ei keegi muu kui tiiger! Kes neist julgeb tiigriga vastamisi astuda? Ja mis saab nööbist ja lõngakerast?

“Näpsud teevad vahetust” on raamat sellest, kuidas fantaasia kaudu ühte asja mitmest küljest vaadata, kuidas see, mis ühele on autorool, võib teisele olla väikene beebi.

Näpsud on lastele tuttavad samade tegelastega multifilmidest.

***

Inese Zandere on Läti kirjanduses ilma teinud juba mitu aastakümmet, seda eelkõige luuletaja ja lastekirjanikuna. Zandere kui lastekirjaniku sulest on ilmunud üle 20 raamatu, niihästi lastejutte kui ka luulet. Ta tegutseb aktiivselt Läti IBBY koosseisus ja tema raamatud on võitnud hulganisti auhindu. Zandere tegutseb ka väsimatult laste lugemise edendajana. ”Näpsud teevad vahetust” on tema teine raamat eesti keeles.

Illustraator Reinis Pētersons on kogenud mitmekülgne kunstnik, kes otsib oma loomingus ikka ja alati uusi eneseväljendamise viise. Näpsukeste puhul kasutas ta materjalina kangast.

Katkendid

näpsud_sisu1

 

näpsud_sisu2

Ilmumisandmed

Ilmumisaasta: 2016

Keel: eesti

Formaat: Kõvakaaneline

Lehekülgi: 32

Mõõt: 190 x 140

Kirjastus: Lumemana OÜ

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga