• Elust_kirju_Epp

  Birgit kirjutas raamatust Elust kirju

  Aitäh! Hea elamuse eest! Selles oli lihtsalt nii palju head ja tegelikult ka mötlema panevat! Hea hilistalvine lugemine :-)
 • my_estonia_2

  Triinu-Mari Vorp kirjutas raamatust My Estonia 2

  Tere, Eda Kahjuks on see raamat läbi müüdud. Amazoni kaudu saab tellida: https://www.amazon.co.uk/My-Estonia-Junkies-Nordic-Estate/dp/9949907659/ref=asap_bc?ie=UTF8. Tasub uurida ka antikvariaate.
 • my_estonia_2

  Eda Viisma kirjutas raamatust My Estonia 2

  Tere, Lugesin just läbi My Estonia I osa (inglise keeles) aga II osa ei leia kuskilt. Kahjuks ei leia ka siit kodulehelt võimalust selle saamatu paberkandjal tellimiseks. Palun Teie abi ja nõu kuidas ning kust ma saaksin selle raamatu paberkandjal tellida. Mulle nii väga meeldis see raamat. Heade soovidega, Eda Viisma
 • minu_kreeka

  Maarja kirjutas raamatust Minu Kreeka

  Mulle väga meeldis! Tõesti! Minu arust just väga ladusalt ja kaasahaaravalt kirjutatud, nauditav lugeda. Raske käest panna. Ma pole ise Kreekas käinud, aga pärast raamatu lugemist tekkis vastupandamatu soov ka ise kõik need paigad läbi käia.
 • minu_taani

  Maarja kirjutas raamatust Minu Taani

  Suurepäraselt kirjutatud, kaasahaarav ja huvitav lugemine! Soovitan kindlasti lugeda!
 • minu_supilinn

  Maarja kirjutas raamatust Minu Supilinn

  Kolisime sügisel perega Supilinna ja praeguseks on lastele ette loetud ka enamus Supilinna salaseltsi seiklustest. Siinsed kommentaarid ja üldse meediakajastus kirjaniku kohta ei jätnud tema isikust küll kuigi meeldivat muljet. Aga autori kirjutamisstiil on lihtne ja ladus, lood toredad ja raamatu lugemine läheb kiiresti. Ka mulle ei meeldinud naisena autori suur rinnalembus (naised on autorile meelde jäänud eelkõige nende rinnapartii järgi) ja vasikavaimustus igast ettejuhtuvast naisest. Aga raamat ise on muidu kaasahaarav ja autori armastus Supilinna vastu on samuti tuntav. Mind ei häirinud tõik, et kirjanik pole Supilinnas elanud, kuna on tunda, et ta tunneb seda linnaosa väga hästi, on siinse eluga väga hästi kursis ning oskab tähele panna ja edasi anda detaile Supilinna kohta, mida ise (ka siin eladaes) võibolla tähele ei paneks. Soovitan siiski lugeda!
 • MinuOkeaania_esikaas

  Rita kirjutas raamatust Minu Okeaania

  Täiega nauditav lugemine. Tahan ka sinna
 • minu_albaania

  K. kirjutas raamatust Minu Albaania

  Tänu vastuolulistele kommentaaridele oli kerge eelarvamus raamatu suhtes, aga lugesin läbi samuti kahe õhtuga ja mulle raamat väga meeldis. Polegi vist varem kunagi ühtegi raamatut lugedes pisarat poetanud. Muidugi ei saa võtta seda raamatut kui ülevaadet Albaaniast ja albaanlastest üldiselt. Sellepärast oleks väga mõnus vastukaaluks lugeda ka mõne teise eestlase lugu Albaaniast/Tiranast vms.
 • minu_albaania

  K. kirjutas raamatust Minu Albaania

  You went to visit Albania in the summer of 2017 and trying to compare it to the events that happend in 2008-2009.
 • MinuKypros_kaas

  Riina kirjutas raamatust Minu Küpros

  Vaata, palun, EKI.ee kitsarinnaline tähendust ja mõtle, mis moel on võimalik heasoovlik inimene ja kitsarinnalisus vahele võrdusmärki tõmmata?! Mina ei näe varianti...
 • MinuMalta_esikaas

  Sirly kirjutas raamatust Minu Malta

  Väga mõnus ja muhe lugemine! Ingrid on oskuslikult suutnud kohapealtset kultuuri, ajalugu, eluolu, karaktereid ja isiklikku elukäiku humoorikalt põimida. Kuna elasin ise ka mõni aasta Maltal, siis oli Ingridi sõnaosavalt kirjutatud värvikaid seiku karges Eesti talves äärmiselt soojendav lugeda, et endist kodu meenutada. Lõbus äratundmine, aga ka paljude uute huvitavate faktide teada saamine. Kindlasti soovitan kõigil seda lugeda!
 • MInuReykjavik_esikaas

  Maarja kirjutas raamatust Minu Reykjavík

  Minu lemmik sellest sarjast!
 • minu_nepaal

  Maarja kirjutas raamatust Minu Nepaal

  See koht imiku kividega surnuks loopimisest oleks võinud olemata olla. Pisarakiskuja. Minu jaoks natukene liiga.
 • minu_island

  Maarja kirjutas raamatust Minu Island

  Minu selle sarja lemmikraamat (jagab esimest kohta "Minu Reykjavikiga")! Väga põnev lugemine ja kirjutatud nii, et tekkis tunne, nagu oleks ise kohapeal ja võtaks kõigist sündmustest osa. Tõesti oli kurb lõpus käest panna. Ja pärast nende kahe raamatu lugemist on Island minu unistuste reisisihtkoht number üks. Alustasin omal käel ka keeleõpinguid (imelise kõlaga keel!) ja hankisin endale Islandi kirjasõbra. Nii et selline väga mõjus raamat. Soovitan soojalt, ei pea pettuma!
 • minu_jaapan

  Maarja kirjutas raamatust Minu Jaapan

  Erinevalt mitmetest eelkommenteerjatest meeldis mulle see raamat väga! Mul pole suurt Jaapani vaimustust olnud, kuid pärast selle ja "Minu Tokyo" lugemist tekkis endalgi soov seda maad oma slmaga näha. Jah, võibolla oli see raamat detailiderohkem ja kirjeldused põhjalikumad (eriti teatri, arhitektuuri ja haridussüsteemi puudutavad kirjeldused), kuid minu jaoks oli see pigem plussiks. Mulle väga meeldis, et selles raamatus oli nagu kaks vaatenurka Jaapani elule: erialainimese ja lapsevanema oma. Raamat haaras kaasa ja tekitas isikliku sideme. Lugesin seda vahetult pärast "Minu Tokyot", kuid igav ei hakanud, vastupidi! Need kaks raamatut täiendavad teineteist suurepäraselt, soovitan lugeda mõlemat!
 • Nizza kaas.veebi

  Maarja kirjutas raamatust Minu Nizza

  See on valuga kirjutatud raamat: siin on ema ja tütre kaugenemist, lähisuhtevägivalda, kaassõltuvust. Siin raamatus olid esindatud kõik teemad, millest reisiraamatut lugedes loodaks pääseda. Lugedes valdas ärevus, rahutus ja ebamugavustunne, et kas kõik ikka laheneb hästi. Ei lahene. See pole nagu reisiraamat vaid pigem nagu romaan untsu läinud lähisuhetest, mille põhiliseks toimumispaigaks Nizza.
 • MinuUganda_esikaas_RGB_v2iksem

  Maarja kirjutas raamatust Minu Uganda

  Minu arust on raamat kõike seda, mida pealkirja lugenuna oodata võiks. Kui pealkirjaks on "Eestlaste kohvik Ugandas", siis võiks eeldada, et kohvikust tuleb rohkem juttu. Aga see ei häirinud küll üldse! Pealinna Kampalaga tekkis isiklik kohviku rajamise protsessi kaasa tehes, sellega seotud inimeste ja nende kommete kirjeldusi lugedes. Nagu muuseas, möödaminnes kirjeldatud imikute piinamine oleks võinud siiski olemata olla. Vastsündinu emana läks mitu kuud enne, kui sellest üle sain ja öösel õudusunägusid ei näinud, praegugi seda arvustust kirjutades tulevad õudusjudinad peale. Tundlikumatel ja eriti emadel seda raamatut lugeda ei soovita.
 • MinuTallinn_esikaas

  Maarja kirjutas raamatust Minu Tallinn

  Mulle väga meeldis! Ladusalt kirjutatud, põnev ja humoorikas lugemine. Autor tunneb Tallinna läbi ja lõhki. Erinevalt eespoolkommenteerijast ei täheldanud mina küll mingit kalkust eesti asja suhtes, pigem vastupidi. Nõustun pigem teise kommenteerijaga, et Tallinnale sai kuldne kuu selga kirjutatud. Igati vahva ja ka hariv lugemine! Kuulub kindlasti sarja paremikku!
 • Minu_Shanghai_esikaas_web

  Maarja kirjutas raamatust Minu Shanghai

  Ma pole suurem Hiina huviline olnud, pigem vastupidi. Selle raamatu võtsin kätte, kuna sain kirjasõbra Shangaist, Pudongist. Vaatamata Hiina-leigusele, ei suutnud varsti raamatut käest pannagi, sest see on nii hästi kirjutatud ja annab mitmekülgse ja -kihilise ülevaate Hiina eluolust. Ja minu üllatuseks sai sellest raamatust üks selle sarja lemmikuid. Nii põnev oli! Raamat oleks nagu professionaalse kirjaniku sulest. Lugedes on ka väga selgelt tunda, et autor kultuurne, avatud meelte ja suure silmaringiga inimene. Soovitan soojalt!
 • Nooruse lugu_kaas

  Annely kirjutas raamatust Nooruse lugu

  Mulle väga meeldis, et see ei olnud autori elulugu. See oli ajakirja elulugu, milles autor oli üks osaline. Ma olin Nooruse lugeja. Ülevaade oli huvitav, eriti peatükid sõdurpoistest, tsensuurist, aga ka teadasaamne, miks Noorus ära kadus.
 • MinuNY_kaas

  andrei kirjutas raamatust Minu New York

  selle raamatu peaks igaüks läbi lugema, kes esimest korda New Yorki läheb ja väheseks ajaks, hoiab palju aega kokku, sest suunab kohe kohtadesse, mis sellelele linnale näo annab. Ise olen pikalt siin viibinud ja oli ikka väga põnev lugeda, sest Diana elab sellele linnale väga sobivat elu. Nagu " Kassikõnni " puhul tahaks võib-olla rohkem tema isiklikust elust lugeda, aga tark tüdruk hoiab palju enda teada:)
 • MinuKreeta_kaas

  tanel kirjutas raamatust Minu Kreeta

  ütlemata muhe lugemine, autor on pannud teosesse nii palju, nii et ei suuda raamatut käest panna!
 • minu_hispaania_uus

  Dirgni kirjutas raamatust Minu Hispaania / Uus, piltidega!

  Olen 34-ndal lehel ja ei mõista inimeste vaimustunud kommentaare a la "sarja tugevaim raamat. Raskesti loetav, mõistukõnest arusaamiseks loe 2 korda.... Me oleme ikka nii erinevad! :D Eelnevalt loetud "Minu India" paneb ikka igati pika puuga ära hispaania-kirjutisele. :) "Minu Nepaal" paistab katkendite järgi sellisena mida võiks lausa neelates lugeda.
 • MinuLAV_esikaas

  Christin kirjutas raamatust Minu Lõuna-Aafrika vabariik

  Väga hästi ja kaasahaaravalt kirjutatud raamat. Leidsin autoriga kiiresti sideme, mis kiskusid mind veelgi rohkem nendesse pöörastesse seiklustesse, mis raamatus aset leiavad :)
 • MinuMalta_esikaas

  Angela kirjutas raamatust Minu Malta

  Järjekordne selle sarja raamat loetud. Kirjutatud on sooja ja uuest kodumaast lugupidava tundega, lugedes ei jää midagi kripima. Kui siis ainult autori pisut põlglik suhtumine riigi usklike kogukonda. Lasteaiaõpetajana lugesin ma muidugi eriti suure huviga lehekülgi poja lasteaiast. No ikka väga suur erinevus, kuidas tullakse toime ja tegutsetakse käitumisprobleemidega lastega. Meil ei oleks selline asi võimalik...vist... Olen tänulik autorile huvitavate lugemistundide eest, soovin talle ja kogu perele õnne ja rõõmu! Äkki õnnestub kunagi kasutada tema giiditeenuseid! :)
 • minu_albaania

  Taavi kirjutas raamatust Minu Albaania

  The stupidest book I have ever read. I visited Albania this summer and its nothing like it is written in this book. I was there with my wife and we had a wonderful time. I dont understand why would anyone generalize the whole country just because of her story. This is a real shame for the author and the editors of this book.