• MinuMuhu_esikaas_rgb_v2iksem

  Külli kirjutas raamatust Minu Muhumaa

  Suur tänu Katrin tugeva emotsiooni eest! Hea raamat! Kurb ja valus lugeda kohati, aga aus. Minu viimane Muhu külastus lõppes aastateks meeldejääva seigaga. Soovisime külastada Muhu muuseumi ja eelneval õhtul kõrvaltallu ööbima jäädes ei pannud muuseumi parkimismärki tähele. "Nii! Kes teist siin nüüd invaliid on?" saime ilma igasuguse sissejuhatuseta kuulda käed puusa löönud kohaliku muuseumidaami käest oma valesti pargitud auto kohta. Kõvahäälne kommete õpetamine järgnes ja kui ma seda meie segadusse sattunud väliskülalisele tõlkima hakkasin, muutus äkki daami olek. "Mis?!" Kas te tõlgite seda.... oioi, seda poleks nüüd küll vaja teha....Ma palun siis vabandust oma käitumise pärast." Vahepeale jäi veel seik kus külaline seadis sammud muuseumi kassasse ja nõudis juba makstud piletiraha tagasi ja keeldus sellises kohas pikemalt peatumast.
 • Minu Filipiinid

  Liina kirjutas raamatust Minu Filipiinid

  Mulle meeldis raamat väga, väga! Julgelt üks parimaid “Minu-sarja” raamatuid. Autor on nii lahe inimene - hästi positiivne ja kuldse südamega. Mitte mingi vinguviiul nagu kahjuks paljud “Minu-sarja” kirjanikud kipuvad olema. Raamatut oli muidu hea lihtne lugeda (mul on e-raamat), aint et üsna palju oli kohati sees mingeid nõmedaid sidekriipsuga valesti poolitatud sõnu. Aga see oli tegelt väike asi. Raamat oli muidu suurepärane! Ei olnud mingit nõmedat ajaloo mahakirjutamist - suur viga, mida väga paljud “Minu-sarja” kirjutajad teevad. Kui tahan riigi ajaloost ja poliitikast lugeda, siis leidub selleks küllalt materjali igalt poolt mujalt - ma ei osta selleks “Minu-sarja” raamatut, et riigi ajaloo ümberjutustust saada! Õnneks siin ei häirinud ajaloo ja poliitika teema grammigi. Ei mäletagi ausalt, kas seda puudutati ja mul on selle üle väga hea meel. Raamat kajastas lähedalt kohalike elu ja olu läbi eestlase pilgu - täpselt seda, mida ma sellelt raamatult ootasin. Lohesurfi vastu tekkis ka suur huvi :) Soovin palju edu ja kordaminekuid vahvale autorile!
 • MinuKypros_kaas

  Elina kirjutas raamatust Minu Küpros

  Tänud Käty nii sümpaatse ja positiivse raamatu eest! Olen minemas märtsis Küprosele ja loodan sealt leida kõike seda,mida seal raamatus meile kirjeldasid.
 • minu_india

  Kike kirjutas raamatust Minu India

  Minu lemmik Minu-sarja raamat. Väga hästi kirjutatud. Loodan, et Eeva kirjutab veel raamatuid. Nautisin täiega!
 • MinuMalta_esikaas

  Kike kirjutas raamatust Minu Malta

  Armastan igat Minu-sarja raamatut. Minu Malta yllatas järjekordselt, kui tubli ja sihikindel vôib yks Eesti naine ikka olla. Huvitav oli lugeda Maltast, kuhu nyyd isegi tahaks jôuda, aga veelgi huvitavam oli lugeda Ingridi elust Maltal. Aitähhh huvitava lugemiskogemuse eest!!!
 • MinuMalta_esikaas

  Kerli kirjutas raamatust Minu Malta

  Olles Maltat ise kolm korda külastanud, oli tore äratundmisrõõm tuttavatest kohtadest ja paikadest kuid ka palju huvitavat mida veel ei teadnud väikese ja vägeva Malta kohta. Lugemine haaras endaga kaasa, see on tuntav, et autor on professionaalne Malta asjatundja. Soovitan nii raamatut lugeda kui ka külastada seda huvitavat väikest saart.
 • MinuKambodza_esikaas_JPG

  Liina kirjutas raamatust Minu Kambodža

  Niiiiii igav nagu kooli ajaloo õpik. Mingit isiklikku kontakti autoriga pole, aint üks kuiv tekst ajaloost, sõdadest ja poliitikast. Vahel on küll üritatud mõned kentakad laused vahele visata, aga see ei päästa. Üks väheseid raamatuid "Minu-sarjast", mida ma ei suutnud lõpuni lugeda.