• MinuViin_esikaas_rgb_v2iksem

  Naana kirjutas raamatust Minu Viin

  Kallis Johanna. See raamat ei ole autobiograafiline
 • MinuItaalia_kaas_big

  Petrone Print kirjutas raamatust Minu Itaalia

  Tere, Mia Oleme otsustanud "Minu" sarja pealkirjad tõepoolest uuele ringile lasta (kui eelmine raamat on läbi müüdud ja vananenud sisuga). Kahel raamatul saab vahet teha alapealkirja järgi. Loodame, et uus "Minu Itaalia" meeldib!
 • MinuMalta_esikaas

  Kristin kirjutas raamatust Minu Malta

  Väga huvitavalt kirjutatud raamat. Juba ainult lugedes tundub kuidas ise seal oled ja kirjeldatud linnu/ olukordi näed. Kaasahaarav ja kindlasti suureks abiks kui plaanid Maltale reisida.
 • MinuItaalia_kaas_big

  Mia kirjutas raamatust Minu Itaalia

  Minu Itaalia on ju juba olemas! Kas teist pealkirja ei andnud kuidagi panna?
 • MinuMalta_esikaas

  Lia kirjutas raamatust Minu Malta

  Suured tänud kogu Minu sarjale, väga kasulik lugemisvara erinevate riikide elu-oluga kurssi viimiseks. Planeerides reisi Maltale on Ingridi raamat hea tugi ja teekaaslane. Väga mõnus lugemine, head kirjeldused ja läbivaks tooniks muidugi Ingridi suur tahe selles riigis elada, õppida ja töötada. Ootan huviga homme algavat reisi Maltale ja kohtumist Ingridiga :)
 • MinuMalta_esikaas

  Kristel kirjutas raamatust Minu Malta

  Minul jagub vaid kiidusõnu Ingrid Eomoisi Minu Malta raamatule. Lugesin raamatu läbi aasta pärast Maltal esimest korda viibimist. Minu Malta raamatu kirjeldused Maltast tuletasid väga värvikalt meelde Malta eluolu, inimesi ja loodust. Lisaks sain mitmeid selgitusi, mis pani mõistma maltalasi ja nende mõttelaadi. Autori kirjastiil on hästi kaasahaarav ja põnevalt kirjutatud. Maltaga seondub teatud salapära ja minu arust autor on ka seda salapära püüdnud erinevate lugudega välja tuua. Kuivõrd Maltale on uuesti minek, siis tegin päris palju väljavõtteid, et kohapeal nendele uuesti tähelepanu pöörata. Aitäh autorile selle raamatu eest ning soovitan Minu Malta raamatut kõigile, kes saarele plaanivad minna või seal juba käinud
 • Meie_Eesti_esiKAAS_eesti

  Epp Petrone kirjutas raamatust Meie Eesti

  ...Lisan siia, et meie "Meie Eesti" raamatus on need kleepsukohad lihtsalt piltidega täidetud (versioonis, mis Maximale tegime, olid seal valged augud). Nende piltide peale võib, aga ei pruugi kleepse kleepida.
 • Meie_Eesti_esiKAAS_eesti

  Petrone Print kirjutas raamatust Meie Eesti

  Tere! Maxima kleepsukampaania lõppes eelmisel aastal ning nii kleepsud kui kleepsuraamatud müüdi läbi. Seega uus "Meie Eesti" juturaamat enam kleepse ei kogu, nende asemel on aga raamatus hulgi lisalugusid. Kui aga on suurem "käed külge" isu, siis soovitame "Meie Eesti töövihikut", mis koosneb erinevatest Eesti-teemalistest ülesannetest ja harjutustest.
 • Meie_Eesti_esiKAAS_eesti

  Egle kirjutas raamatust Meie Eesti

  Raamat "Meie Eesti" kas sellel on kleepsud kaasas või polegi selles kleepse?
 • Minu_PrGuajaana_esikaas_web

  Naana kirjutas raamatust Minu Prantsuse Guajaana

  Tubli poiss! Raamat on sisukas, huvitav ja hästi loetav. Oleks võinud pikem olla. Kordagi ei tekkinud tüdimust. Soovitan soojalt
 • Extreme_Estonia_front_cover

  Petrone Print kirjutas raamatust Extreme Estonia

  Thank you for your interest! However, Extreme Estonia is out of print and no longer available from the bookstores in Tallinn.
 • Extreme_Estonia_front_cover

  Einar Maeland kirjutas raamatust Extreme Estonia

  Is the book "Extreme Estonia" (in English) still in print (?) and available in bookstores in Tallinn?
 • Ohtlike E-ainete määraja

  Epp Petrone kirjutas raamatust Ohtlike E-ainete määraja

  Hea küsimus, ja kurb ka. Minul on oma talu juures täpselt sama teema. Olen mõelnud seda, et võiks luua ühise MTÜ, mis teeb pöördumised vallavalitsustesse jm. Võiksite mulle saata oma meiliaadressi, paneksin teid infolisti. epp.petrone@petroneprint.ee.
 • Ohtlike E-ainete määraja

  Tõnu kirjutas raamatust Ohtlike E-ainete määraja

  Tere! Kuidas peatada suurtaluniku tegevust? kes mürgitab, nii et maa on must ja mesilased hävivad.Tema ei saa aru, et mesilased annavadki tema viljasaagi.Kindlasti saadud saagis (terades)on talletunud ka mingil määral mürkaineid, mida meie (leiva, saia jne näol) sööme.?
 • MinuAustria

  Katrin Püssa kirjutas raamatust Minu Austria

  Väga sümpaatne lähenemine.Südant soojendas lause:" Ma ei oska hoobilt nimetada mitte midagi, mis mind siin sel moel häiriks ja segaks, et see mainimistki vääriks." Tore on, kui kirjutatakse kohtadest, mida armastatakse. See annab kirjutatule hoopis suurema väärtuse.
 • MinuMuhu_esikaas_rgb_v2iksem

  Külli kirjutas raamatust Minu Muhumaa

  Suur tänu Katrin tugeva emotsiooni eest! Hea raamat! Kurb ja valus lugeda kohati, aga aus. Minu viimane Muhu külastus lõppes aastateks meeldejääva seigaga. Soovisime külastada Muhu muuseumi ja eelneval õhtul kõrvaltallu ööbima jäädes ei pannud muuseumi parkimismärki tähele. "Nii! Kes teist siin nüüd invaliid on?" saime ilma igasuguse sissejuhatuseta kuulda käed puusa löönud kohaliku muuseumidaami käest oma valesti pargitud auto kohta. Kõvahäälne kommete õpetamine järgnes ja kui ma seda meie segadusse sattunud väliskülalisele tõlkima hakkasin, muutus äkki daami olek. "Mis?!" Kas te tõlgite seda.... oioi, seda poleks nüüd küll vaja teha....Ma palun siis vabandust oma käitumise pärast." Vahepeale jäi veel seik kus külaline seadis sammud muuseumi kassasse ja nõudis juba makstud piletiraha tagasi ja keeldus sellises kohas pikemalt peatumast.
 • Minu Filipiinid

  Liina kirjutas raamatust Minu Filipiinid

  Mulle meeldis raamat väga, väga! Julgelt üks parimaid “Minu-sarja” raamatuid. Autor on nii lahe inimene - hästi positiivne ja kuldse südamega. Mitte mingi vinguviiul nagu kahjuks paljud “Minu-sarja” kirjanikud kipuvad olema. Raamatut oli muidu hea lihtne lugeda (mul on e-raamat), aint et üsna palju oli kohati sees mingeid nõmedaid sidekriipsuga valesti poolitatud sõnu. Aga see oli tegelt väike asi. Raamat oli muidu suurepärane! Ei olnud mingit nõmedat ajaloo mahakirjutamist - suur viga, mida väga paljud “Minu-sarja” kirjutajad teevad. Kui tahan riigi ajaloost ja poliitikast lugeda, siis leidub selleks küllalt materjali igalt poolt mujalt - ma ei osta selleks “Minu-sarja” raamatut, et riigi ajaloo ümberjutustust saada! Õnneks siin ei häirinud ajaloo ja poliitika teema grammigi. Ei mäletagi ausalt, kas seda puudutati ja mul on selle üle väga hea meel. Raamat kajastas lähedalt kohalike elu ja olu läbi eestlase pilgu - täpselt seda, mida ma sellelt raamatult ootasin. Lohesurfi vastu tekkis ka suur huvi :) Soovin palju edu ja kordaminekuid vahvale autorile!
 • MinuKypros_kaas

  Elina kirjutas raamatust Minu Küpros

  Tänud Käty nii sümpaatse ja positiivse raamatu eest! Olen minemas märtsis Küprosele ja loodan sealt leida kõike seda,mida seal raamatus meile kirjeldasid.
 • minu_india

  Kike kirjutas raamatust Minu India

  Minu lemmik Minu-sarja raamat. Väga hästi kirjutatud. Loodan, et Eeva kirjutab veel raamatuid. Nautisin täiega!
 • MinuMalta_esikaas

  Kike kirjutas raamatust Minu Malta

  Armastan igat Minu-sarja raamatut. Minu Malta yllatas järjekordselt, kui tubli ja sihikindel vôib yks Eesti naine ikka olla. Huvitav oli lugeda Maltast, kuhu nyyd isegi tahaks jôuda, aga veelgi huvitavam oli lugeda Ingridi elust Maltal. Aitähhh huvitava lugemiskogemuse eest!!!
 • MinuMalta_esikaas

  Kerli kirjutas raamatust Minu Malta

  Olles Maltat ise kolm korda külastanud, oli tore äratundmisrõõm tuttavatest kohtadest ja paikadest kuid ka palju huvitavat mida veel ei teadnud väikese ja vägeva Malta kohta. Lugemine haaras endaga kaasa, see on tuntav, et autor on professionaalne Malta asjatundja. Soovitan nii raamatut lugeda kui ka külastada seda huvitavat väikest saart.
 • MinuKambodza_esikaas_JPG

  Liina kirjutas raamatust Minu Kambodža

  Niiiiii igav nagu kooli ajaloo õpik. Mingit isiklikku kontakti autoriga pole, aint üks kuiv tekst ajaloost, sõdadest ja poliitikast. Vahel on küll üritatud mõned kentakad laused vahele visata, aga see ei päästa. Üks väheseid raamatuid "Minu-sarjast", mida ma ei suutnud lõpuni lugeda.