Kiire hiir
Minu jõulukingisoovitused meie kirjastuselt on järgmised.
… 2–10aastastele poistele-tüdrukutele sobib meie uus algaja lugeja sari, seega “Kiire hiir” ning “Paharet ja Unistaja”.
… 7–14aastastele soovitan “Kassiiseloomu” (eriti tüdrukutele). Ka “Kaarini ja Eeva raamat” on samale vanuserühmale ja soole… ja nii mõnusalt punast värvi.
… 6–12aastased on “Meie Eesti töövihiku” ja ka “Meie Eesti” raamatu sihtrühm! Samuti on nad mu allegooriliste muinasjuttude ehk “Võlusõnade” sihtrühm.
… Edasi teismelised ja (noored, aga ka vanad) täiskasvanud…
… 10–17aastastele “Lülita see välja”. Seda on tõesti kõigile vaja, soost ja vanusest hoolimata. Klapib samas omal kombel kokku Steve Jobsi koomiks-elulooga.
… Kohe-kohe ilmub uue epiloogiga ilusas jõululikus punases kuues “Minu London”. Vanus ja sugu pole seda raamatut kinkides olulised.
Sama arvan Manni lumise koeraseikluse, “Minu Alaska” kohta. Sobib kõigile, helge ja julge raamat koos omamoodi epiloogiga, mis räägib nimelt külgetõmbeseadusest.
… Kindlasti sobivad laia ampluaaga kinkimiseks ka kaks värsket head raamatut: “Minu Dubai” ja “Minu Egiptus”.
Samuti Arvo Valtoni novelletid-mõistujutud, pealkirja all “Selgeltnägija”, ja tema “Viimse reliikvia” radadele põikav “Üks päev Ivo Schenkenbergi elust”.
… Aga kes soovib alternatiivset ja õrnalt iroonilise maiguga jõulukinki, siis neile sobib värske “Kommenteeritud juudi jutud”, mis klapib hästi kokku mullu detsembris ilmunud “Kommenteeritud juudi anekdootidega”.
NB! KÕIK, KES OSTAVAD ÜLE 10 RAAMATU (VÕIVAD OLLA KA ERINEVAD RAAMATUD), SAAVAD KIRJASTUSE E-POEST DETSEMBRI LÕPUNI 20% HINNASULA.
Palun saatke oma tellimus selle allahindluse saamiseks aadressile pood@petroneprint.ee.
Epp Petrone

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga